Otyłość brzuszna

2020-01-01
2020-01-01
dieta otyłość brzuszna przepisy

więcej Więcej

Bardzo mi się ten książek podoba! Dużo pozycji tego typu mam za sobą i w zasadzie lubię od czasu do czasu poczytać co tam w żywieniu piszczy, więc jestem na bieżąco - nie ze mną te numery, że pitu-pitu, ja się znam i oto stwierdzam, że to świetna pozycja. Poza tym, że faktycznie jest o tym, o czym autorka deklaruje, że będzie, to jest o tym dobrze. Bo nie jest o otyłości...

• Legimi
  • Samodzielne
  • E-booki
  • Zdrowie, sport i odchudzanie
  • Medycyna/ zdrowie
  • Nie ma w bibliotece

Dodaj cytat z książki Otyłość brzuszna