Nie sprzedawaj! #Pozwólkupić

Selfpublishing
biznes negocjacje sprzedaż finanse inwestycje poradnik
biznes, finanse
biznes negocjacje sprzedaż finanse inwestycje poradnik

Wszystko to już słyszałam i na studiach kilka lat temu i na szkoleniach allegro - nic nowego ani odkrywczego, powielone banały i oczywustości:(

Bardzo często można odnieść wrażenie, że jesteśmy atakowani nachalnymi reklamami i na siłę próbuje nam się wcisnąć różnego rodzaju produkty. Jest to jedna z najgorszych form sprzedaży, która w ogromnym stopniu odstrasza klientów. Kolejnym przewinieniem jest nieuczciwe zachowanie handlowców w sytuacji gdy się nami manipuluje i wychodzimy ze sklepu z produktami – których nie...

Świetna!
Książka została podzielona na dwie części. Jedna z nich będzie szczególnie przydatna dla przedsiębiorców, gdyż autor umieszcza w niej pewien zbiór zasad, którymi warto się kierować w sprzedaży. Druga część będzie przydatna dla handlowców, gdyż został opisany krok po kroku proces pozyskania klienta i sprzedaży. Polecam!

Niby oczywiste. Sami byśmy na to wpadli. A jednak tak bardzo odkrywcze.
Rady Autora dotyczą mechanizmów zachodzących podczas sprzedaży.
Po krótkim zastanowieniu można powiedzieć, że całe życie to pasmo sprzedaży i kupna. Np w relacjach pracodawca - pracownik, uczeń - nauczyciel, żona - mąż, itd, itd. No i te typowe, które przychodzą nam na myśl kiedy pada słowo sprzedaż:...

• Biznes
  • 2019