Kup teraz - 12 ofert w cenie od 6.99 zł do 35.90 zł

Postawić na szczęście

Anna Sakowicz Wydawnictwo: Edipresse Cykl: Plan Agaty (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Edipresse
literatura polska
Plan Agaty (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
literatura polska

1928

Przyjemna historia dwóch sióstr, Poli i Agaty. Obie szukają szczęścia, miłości i akceptacji. Obie są zabawne, mają tysiące pomysłów na minutę i chętnie je realizują. Tak samo chętnie wpadają w tarapaty. Ale zawsze są dla siebie wielkim wsparciem i opoką.
To książka o siostrzanej miłości, przyjaźni i poszukiwaniu szczęścia. Zabawna komedia pomyłek! Lekko i szybko się czyta...

Lubię książki Pani Anny Sakowicz. W każdej poruszany jest inny temat. I w tej pozycji możemy znaleźć ciekawe wątki. Może nie wszystkich to interesować, ale podoba mi się sposób w jaki pokazane są osoby z niepełnosprawnościami, ich problemy i ich codzienne życie. Z przyjemnością sięgnęłam po drugą część.

Siostry Żółtaszek Agata i Pola to główne bohaterki pierwszej część serii Plan Agaty. Na kartach powieści poznajemy ich życiowe perypetie. Agata siedem lat starsza blogerka i dziennikarka. Poszukuje szczęścia i miłości. Trochę inspiruje się Bridget Jones. Postanawia schudnąć, znaleźć faceta i zajść w ciąże :)
Pola po wypadku samochodowym, który wydarzył się, gdy dziewczyna...

Podobała mi się ta książka, w sam raz na zimowy sezon. Uśmiałam się nie raz i wzruszyłam.

Agatę i Polę Żółtaszek dzieli różnica siedmiu lat. Obie marzą o prawdziwej miłości, ale okoliczności nie są sprzyjające. Pola po wypadku motocyklowym od piętnastu lat przykuta jest do wózka inwalidzkiego. Choć depresja powypadkowa minęła, jest aktywna zawodowo i gra w koszykówkę, jednak zdaje sobie sprawę, jak ludzie reagują na takie dziewczyny jak ona. Agata z kolei ma...

Bardzo fajna, lekko i szybko się czyta. Pełna humoru, a zarazem skłaniająca do pomyślenia o tym jak traktowane są osoby niepełnosprawne przez otoczenie. Ciekawa jestem co będzie w części drugiej.

Przeciętna, ale niesłychanie polubiłam główne bohaterki. Co ciekawe, mimo wszystko wybija się na tle innych tego typu książek o tzw. niczym. ;)

Bardzo fajnie się czyta historię sióstr Żółtaszek,pełne humoru i mądrości życiowych perypetie jakie im towarzyszą pozwalają spojrzeć na wiele spraw z innej perspektywy.

Przyjemnie się czytało choć przyznam, że pierwsze 100 str zawiewało trochę nuda, później zaczyna się coś dziać, druga część z pewnością również przeczytać z ciekawości jak potoczą się dalsze losy sióstr.

Bardzo fajna pozytywna książka, która jest idealna odskocznią od codzienności. Poza tym jest to obraz prawdziwej siostrzanej miłości oraz wsparcia sióstr, zwłaszcza wtedy gdy jedna ma gorszy czas, to druga bez zastanowienia pomaga.

• 2019
  • 2021
  • 2018
  • Audiobook
  • 2020
  • 2020

Dodaj cytat z książki Postawić na szczęście