Skazany na zło

kryminał, sensacja, thriller
Novae Res
2018-10-03
2018-10-03
strach morderwstwo tajemnice przemoc psychiczna dramat tragedia

Patronaty LC

Mogą Ciebie zainteresować

Diabełki porzuciłam. Niech dojrzewają. Dwa zostały. Przejrzałam listę napisanych przez Bednarka książek i okazało się, że „Skazanego na zło” to ja nie czytałam. Empik Go ma go w swojej ofercie. Uzupełnię braki. Poznałam Reżysera, który zabrał się na wystawienie sztuki jaką jest śmierć dziewczyny. Starannie dobrał aktorów i akcja! Aktor pierwszoplanowy, Wiktor Hauke, okazał się świetnym wyborem Reżysera. Może się okazać, że zadziwi go swoim talentem, bo psychopaci może nie są empatyczni, ale dziwić się potrafią. 😁 W życiu jest tak, że zdolni aktorzy sami stają za kamerami…… Książka jest ciekawa, wszystko dzieje się szybko i jest ostro. Towarzyszymy mordercy i patrzymy mu na ręce. Bywa krwawo i strasznie ale, u Bednarka to norma. Zakończenie na poziomie. Bardzo dobre.

Jaka to dobra historia! I jaka wciągająca!
Autor ma niezliczoną ilość pomysłów, czekam na kolejne :)

Jaka to dobra historia! I jaka wciągająca!
Autor ma niezliczoną ilość pomysłów, czekam na kolejne :)

Świetny pomysł na książkę i fantastycznie przeczytany audiobook! ;)

Świetny pomysł na książkę i fantastycznie przeczytany audiobook! ;)

Ten tytuł , który już ma trochę lat za sobą, wpadł mi przez przypadek dosłownie kilka dni temu. Akurat wyjątkowo jak dla mnie miałem do przebycia sporo kilometrów pociągiem ;-), więc postanowiłem ''umilić'' sobie czas w podróży.
No cóż..... znając już nowsze tytuły autora , od których zacząłem ''znajomość'' z autorem- nie mogłem odgonić się od porównań, że TO JUŻ BYŁO..... -: (.
Nic nowego ta książka nie wniosła, podróż była długa, książka objętościowo krótka = jedyny plus, że nie nudziłem się w podróży. Tylko tyle...
p.s.
wg mojej teorii to jest tak ze wszystkim, co jest ''PIERWSZY RAZ'' i okaże się fantastyczne....wszystkie późniejsze porównania i tak będą nawiązywać do tego ''lepszego''.:-)

Książka dobra ale do ideału troszkę zabrakło. Aktor odegrał swoją rolę oskarowo, zagrał nawet więcej aktów niż rozpisał mu reżyser. Okazuje się że zbrodnia może obyć się bez kary. Jedynie pobudki reżysera okazały się takie malostkowe a dzieciństwo przewidywalne i sztampowy: kopiuj wklej dzieciństwo każdego psychopaty

Razi naiwne zachowanie Igi w szpitalu. Reszta OK.

Razi naiwne zachowanie Igi w szpitalu. Reszta OK.

Niezła książka trzeba przyznać ze bardzo dobrze się czytało. To pierwsze moje spotkanie z autorem, ale już wiem, że nie ostatnie.

Głównym bohaterem książki jest Wiktor Hauke. Mężczyzna walczy ze swoim nałogiem, jakim jest nadużywanie alkoholu. Ma pracę, dom na kredyt i kochającą żonę (której najbardziej było mi w tej książce żal).
Wiktor pogubił się w życiu. Poznajemy go w momencie, kiedy popełnia swój największy błąd. Dlaczego największy? Bo przyjdzie mu za niego słono zapłacić.
W książce idealnie ukazane jest jak jedno kłamstwo pociąga za sobą kolejne.

Ktoś postanowił zrobić z Wiktora Aktora w swoim filmie. A że Wiktor narozrabiał, musiał podporządkować się woli bezwzględnego Reżysera.
Uwaga - książka zawiera sceny drastyczne!

Choć zachowanie głównego bohatera od początku mnie irytowało, wywoływało wiele emocji, to chciałam dowiedzieć się w co się jeszcze wpakuje i czytałam z coraz większym zaciekawieniem.
Książkę polecam miłośnikom gatunku!

W książce idealnie...

Jakaś laska powyżej napisała, że Bednarek to mistrz suspensu. Większej bzdury dawno nie widziałem. Raczej chory na głowę mistrz nonsensu. To druga pseudopowieść tego gościa przeze mnie zaliczona i na pewno ostatnia. Po tej pozycji nie tknę w życiu jakiegokolwiek thrillera polskiej produkcji, a o samym Bednarku już zapomniałem na wieki wieków amen!

Niby wszystko na miejscu, niby jest napięcie, ale książka jakoś do końca mnie nie przekonała.

Adrian Bednarek Skazany na zło Zobacz więcej
Adrian Bednarek Skazany na zło Zobacz więcej