Skazany na zło

Novae Res
strach morderwstwo tajemnice przemoc psychiczna dramat tragedia
kryminał, sensacja, thriller
strach morderwstwo tajemnice przemoc psychiczna dramat tragedia

Okładka książki Seryjni mordercy Adrian Bednarek, Max Czornyj, Jan Gołębiowski, Marta Guzowska, Marcel Moss, Marek Stelar, Marcel Woźniak, Łukasz Wroński
Ocena 7,0
Seryjni mordercy Adrian Bednarek, Ma...
Okładka książki Awers Adrian Bednarek, Hanna Greń, Marta Guzowska, Izabela Janiszewska, Marta Matyszczak, Robert Małecki, Małgorzata Rogala, Magda Stachula, Bartosz Szczygielski, Mariusz Zielke, Ryszard Ćwirlej, Przemysław Żarski
Ocena 7,1
Awers Adrian Bednarek, Ha...

Dobra i bardzo wciągająca

Bardzo wartki i wciągający thriller, po raz kolejny przekonałem się że pan Adrian Bednarek to bardzo dobry pisarz.

Książka SKAZANY NA ZŁO jest w niej pewnego rodzaju lekkość nie bardzo umiem określić czym jest spowodowana ale odniosłam takie wrażenie, dużo się tu dzieje troszkę nudny początek ale tylko przez chwilkę ale zaraz potem rusza z kopyta i już nie można się zatrzymać, trafiłam w końcu na coś świeżego z innym wątkiem w akcji. POLECAM

Ja nie wiem skąd Bednarek czerpie inspiracje do swoich książek, ale jak dla niech czerpie je dalej. Kolejna książka, która wciąga od samego początku. Co jeśli ktoś wyreżyserował część Twojego życia? Reżyser i aktor. Łowca i ofiarą, a co jeśli ofiarą stanie się łowcą? Polecam.

Dawno nie czytałam tak dopracowanej książki, fakty się zgadzają dzięki czemu historia jest przerazajaco realistyczna. Po pierwszych stronach nigdy nie spodziewałabym się jak potoczą się losy Wiktoria, autor mnie totalnie zaskoczył. Mam jedynie mieszane uczucia co do zakończenia, lekki niedosyt.

Dobra pozycja.
Delikatnie naiwna technologicznie, ale niewiele osob bedzie w stanie to dostrzec.
Ciekawa historia, sprawnie napisana, trzymajaca poziom od poczatku do konca.
Najslabszym punktem moim zdaniem bylo zakonczenie przed epilogiem.
Ocena 7/10

Czysta przyjemność czytania.

Obecnie jedna z ulubionych ❤️ mega wciągająca i zaskakująca.

Nie wiem, jak Bednarek to robi, ale jego książki mnie hipnotyzują, po prostu! Wciągam się od początku i nie umiem przestać czytać.
Tym razem było podobnie, na pewno nie tak dobrze, jak w przypadku uwielbianych przeze mnie „Diabłów”, ale i tak to najwyższa półka. Autor serwuje nam za każdym razem mnóstwo emocji, więc czego chcieć więcej?
Inna sprawa, że Pan Bednarek...

Główny bohater, Wiktor, wiedzie normalne życie u boku pięknej żony, ma firmę i dom na kredyt.
Pewnego dnia wdaje się w romans z młodą Moniką. Jego życie wywraca się do góry nogami, gdy razem z Moniką wybiera się na piknik do lasu. Kochanka nagle umiera na jego oczach. Wiktor nie wie, co robić. Dzwonić na policję? A może w jakiś sposób pozbyć się ciała?
Myslac o swojej żonie...

• 2019