Piętno mafii

Piotr Rozmus Wydawnictwo: Sonia Draga kryminał, sensacja, thriller
Sonia Draga
kryminał, sensacja, thriller

Oficjalne recenzje i

Przeszłość, od której nie sposób uciec

Link do recenzji

Zaczęło się fajnie, ale w połowie już mnie przestała interesować, ale pewnie dlatego, że bardziej interesował mnie wątek porwania a nie mafii. Momentami się gubiłam. Pierwsze moje spotkanie z tym autorem ale nie ostatnie.

Super! Dużo akcji, świetna fabuła! Czytałam wcześniejsze komentarze, iż zbyt dużo wątków. Zupełnie się z tym nie zgadzam wszystko pięknie łączy się w całość! Książka wręcz wciąga! Kolejna pozycja godna polecenia!
Nie mam żadnych zastrzeżeń!!

Cudowna :)

Niestety zawiodłam się na książce. Po pierwsze tytuł zapowiadał się interesująco, dla mnie okazał się pomyłka. Myślałam że będzie to coś innego. Po opisie spodziewałam się czegoś innego. Po drugie za dużo namieszane w akcji, za wiele miejsc, historii, mimo że ciągną w jedną stronę. Nie lubię takiego stylu pisania. Można się pogubić. Po trzecie jak dla mnie za dużo opisów,...

Książka wciągnęła mnie od pierwszych stron i zapowiadała się na świetną lekturę na jesienne wieczory. Niestety , gdzieś od połowy, autora chyba opuściła wenna i dalej jest już gorzej i gorzej. Szkoda, gdyby autor miał lepszy plan na zakończenie byłaby to naprawdę dobra książka.

Historia jest dobra, mocna i ciekawa. Wciąga od samego początku, cały czas dużo się dzieje, akcja nie zwalnia tempa. Do samego końca nie wiemy czego możemy się spodziewać. Jest to dobra książka, warta przeczytania natomiast nie porwała mnie aż tak, by wgniatać w fotel czy by czytać z zapartym tchem, ale polecam.

Czy będę obiektywny recenzując książkę autora, pochodzącego z mojego małego Szczecinka? Patrząc na tendencje internetowych komentarzy mógłbym też stwierdzić z zazdrości, że... grafoman, no! 🤷🏻‍♂️😅
Spróbuję jednak obiektywnie. Przeczytałem już 2 książki Piotra Rozmusa. "Bestię" oraz "Przebudzenie". Jak już kiedyś wspominałem, uwielbiam, kiedy akcja książki toczy się w...

Książka bardzo fajna,ale czasami się gubiłam jak ją czytałam za dużo miejsc wydarzeń mimo wszystko super historia.Polecam

Książka do połowy wydaje być się bardzo dobra. Fabuła spójna ,, wydarzenia realne i przedstawione dramatycznie. No i to byłoby na tyle. Autor widocznie nie miał pomysłu na tą historię. Z niezłej powieści nagle wychodzi jakiś totalny gniot. Wydarzenie stają się groteskowe. Postacie żenujące. A czytanie tego staję się tak nieprzyjemne jak jedzenie zimnego obrzydliwego obiadu....

Książka ciekawa, dużo akcji. Porachunki gangsterskie. Motywy zemsty i zdrady. Przemyt broni, narkotyków i śmierć.
Trochę przeszkadzało mi przeskakiwanie w czasie i przestrzeni. Opowiadanie o osobach raz nazwiskiem, raz imieniem przy wielu wątkach czasem mi się mieszało.
Ogólnie ciekawa pozycja.

• 2019
  • 2020
  • Legimi
  • Ebook
  • Do kupienia

Dodaj cytat z książki Piętno mafii