Nacjonalizm wobec problemu Europy

Adam Wielomski Wydawnictwo: Klub Zachowawczo-Monarchistyczny Seria: Biblioteka konserwatyzm.pl publicystyka literacka, eseje
Klub Zachowawczo-Monarchistyczny
publicystyka literacka, eseje
Biblioteka konserwatyzm.pl

Na półkach: , , , ,

Wbrew pozorom tytuł książki "Nacjonalizm wobec problemu Europy" według mnie nie przedstawia jasno treści samej książki. Jest w niej dużo o nacjonalizmie, ale mało o samym problemie Europy, czyli dyskusji nad jej cywilizacją, wizją przyszłości, integracją bądź nie.
Publikacja jest podzielona na trzy rozdziały. Pierwszy z nich przedstawia trzy fale nacjonalizmu europejskiego,...

• A.D. 2018
  • A Poli