Rok w biegu / Rok z biegami Ultra

Okładka książki Rok w biegu / Rok z biegami Ultra autora Violetta Domaradzka, Robert Zakrzewski,
Okładka książki Rok w biegu / Rok z biegami Ultra
Robert ZakrzewskiVioletta Domaradzka Wydawnictwo: Agora poradniki
Kategoria:
poradniki
Format:
papier
Data wydania:
2018-09-19
Data 1. wyd. pol.:
2018-09-19
Język:
polski
Średnia ocen

0,0 0,0 / 10
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę
i
Dodaj do biblioteczki
Reklama

Kup Rok w biegu / Rok z biegami Ultra w ulubionej księgarnii

Porównywarka z najlepszymi ofertami księgarń
W naszej porównywarce znajdziesz książki, e-booki i audiobooki z najpopularniejszych księgarń internetowych. Niektórzy partnerzy przygotowują dla użytkowników naszego serwisu specjalne rabaty, dlatego warto kupować książki przez lubimyczytać.pl.
Oferty są prezentowane w trzech kategoriach: „Oferta dnia” (promocje partnerów),„Polecane księgarnie” (sprawdzeni partnerzy handlowi, z którymi współpracujemy na podstawie umów) oraz „Pozostałe”. W każdej kategorii kolejność prezentacji zależy od ceny produktu przekazanej przez księgarnie lub dostawcę porównywarki.
Lubimyczytać.pl nie prowadzi sprzedaży i nie uczestniczy w procesie zakupowym po przekierowaniu na stronę sklepu. Mimo że dokładamy starań, aby wszystkie linki i informacje były aktualne, nie mamy wpływu na ewentualne nieścisłości cenowe, błędne przekierowania lub zmiany w ofertach księgarni. Jeśli zauważysz nieprawidłowość, prosimy o zgłoszenie jej na adres: admin@lubimyczytac.pl. Dzięki Twojej informacji możemy jeszcze lepiej dbać o jakość działania naszej porównywarki.
Ładowanie Szukamy ofert...

Polecane przez redakcję

Oceny książki Rok w biegu / Rok z biegami Ultra

Średnia ocen
0,0 / 10
0 ocen
Twoja ocena
0 / 10

OPINIE i DYSKUSJE o książce Rok w biegu / Rok z biegami Ultra


Inne książki autora

Okładka książki Ultra. Dobiegniesz dalej niż myślisz Violetta Domaradzka, Robert Zakrzewski
Ocena 6,6
Ultra. Dobiegniesz dalej niż myślisz Violetta Domaradzka, Robert Zakrzewski
Okładka książki Love vegan.Gotowy jadłospis na 21 dni Violetta Domaradzka, Hanna Stolińska, Robert Zakrzewski
Ocena 6,9
Love vegan.Gotowy jadłospis na 21 dni Violetta Domaradzka, Hanna Stolińska, Robert Zakrzewski
Okładka książki Kuchnia dla serca. Zdrowie z roślin Violetta Domaradzka, Robert Zakrzewski
Ocena 5,5
Kuchnia dla serca. Zdrowie z roślin Violetta Domaradzka, Robert Zakrzewski
Okładka książki Kuchnia dla biegaczy. Siła z roślin Violetta Domaradzka, Damian Parol, Robert Zakrzewski
Ocena 7,3
Kuchnia dla biegaczy. Siła z roślin Violetta Domaradzka, Damian Parol, Robert Zakrzewski
Violetta Domaradzka
Violetta Domaradzka
Dd zawsze świadoma żywienia, weganka, biegaczka ultra. Kobieta z pasją. Inspiruje do działania innych. Nie straszny jej dystans 100 km w górach. Mama 7-letniej Poli
Zobacz stronę autora

Czytelnicy tej książki przeczytali również

Cytaty z książki Rok w biegu / Rok z biegami Ultra

Bądź pierwszy

Dodaj cytat z książki Rok w biegu / Rok z biegami Ultra