Niepokorny mężczyzna

Kristen Ashley Wydawnictwo: Akurat Cykl: Mężczyzna marzeń (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Wild Man
Data 1. wydania:
2011-10-04
Anna Lisowska
Akurat
romans seks nieznajomy erotyka policjant tajemnice miłość cukiernia randka detektyw narkotyki agent demony przeszłość strach problemy choroba
Wild Man
Mężczyzna marzeń (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
Anna Lisowska

Książka różni się od pierwszej części i moim zdaniem jest lepsza.
Nie ma tutaj głupich dialogów i rozhisteryzowanej głównej bohaterki. Jest za to ładna relacja ludzi po przejściach, którzy razem muszą pokonać kolejne przeszkody.
Nie było wielkiej akcji, ale było w tym dużo dojrzałej miłości.
Tutaj mogłabym skrytykować właśnie tą jedną scenę "akcji", która była pod koniec,...

Pokochałam bohaterów już po pierwszym rozdziale :) Książka mniej absurdalna niż jej poprzedniczka przez co czyta się ją ciut przyjemniej. Bardzo polecam na odstresowanie. Lekka, miła i przyjemna, a jednocześnie zapewnia pewna dozę ekscytacji

W porównaniu do pierwszej części odczułam różnicę. Brakowało tu akcji... Ale mimo wszystko przyjemnie się czyta:)

Historia i zamysł fajny.
Facet po przejściach, kobieta również, walka o dzieci, walka z chormi byłymi.
Niestety muszę odjąć punkty za opisy, szczególnie w czasie akcji czy dialogu, po co mi akurat opis co kto dostał na święta, (odejście od akcji nie potrzebne)
To trochę mnie znudziło.
Po przeczytaniu pierwszej książki z serii czekałam na drugą. I tu psikus ciągle czekałam...

No trochę się tu działo. Nachalny były, stuknięta była, wątek kryminalny. Nie było aż tak źle. Początek znowu do d*py. Kolejna historia rozpoczęta jakby od środka.

Szczerze powiedziawszy troszkę mnie zawiodła. Wiadomo czyta się mile i w miarę szybko. Jednak nie do końca spełniła moje oczekiwania. Poprostu dobra pozycja, którą mozna przeczytać w wolnym czasie.

Jest sztosz.
Jest akcja, jest romantyzm i odrobina słodkości!
Polecam

Tess i Brock - oboje mają za sobą nieudane małżeństwa. On ma dwóch synów i upierdliwą byłą żonę. Ona - wspaniała kobieta o wielkim sercu, prowadzi cukiernię i piecze wspaniałe ciasta i babeczki. Choć trudno się tego domyślić, miała męża bydlaka, który bardzo ją skrzywdził, długo radziła sobie z tym sama, aż poznała Brocka. Wraz nim w jej życiu pojawiła się jego duża...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książkę mogę określić tylko jednym słowem ... nuda, nuda i wielkie rozczarowanie. Po pierwszej części serii Mężczyzna marzeń spodziewałam się opowieści w podobnym klimacie. A tu mimo, że główny bohater jest policjantem praktycznie nic się nie dzieje. W "Tajemniczym mężczyźnie" Brock został przedstawiony o wiele ciekawiej, na tyle interesująco, że nie mogłam się doczekać,...

No niestety, nie przebiła jakoscią części pierwszej. Mam wciąż wrażenie, że czytam scenariusz jakiejś telenoweli, gdzie nie liczy się jakość, a ilość, zwłaszcza jeści chodzi o wprowadzanie bohaterów i wątków pobocznych. Tess i Brock są ciągle wplątywani w serie zdarzeń, które według mnie są po prostu słabo napisane. Epilog jest tego najlepszym przykładem, kiedy mamy podane...

Dyskusje

• 2018
  • 2019
  • 2020
  • Przeczytane 2018
  • 2019

Dodaj cytat z książki Niepokorny mężczyzna