Szachy Mój pierwszy podręcznik

Jedność
szachy gry nauka zabawa bajka podręcznik dla dzieci
popularnonaukowa dziecięca
szachy gry nauka zabawa bajka podręcznik dla dzieci

Fajna książka, bardzo dużo sposobów na wygrane partie. Polecam!

Na początek, żeby zainteresować dzieci i siebie szachami - bardzo dobra.

SZACHY - wspaniała rozrywka, rozwijająca wyobraźnię zabawa i sport, który od stuleci cieszy się wielką popularnością na całym świecie! Z tych też oto powodów warto zaszczepiać miłość do tej gry już od najmłodszych lat, tak by dziecko mogło cieszyć się przyjemnością z tej zdrowej i fantastycznej zabawy, jak i też by gra ta wpływała jak najkorzystniej na jego rozwój....

• 2020
  • W papierze