Bez śladu

Harlan Coben Wydawnictwo: Albatros Cykl: Myron Bolitar (tom 3) Seria: W labiryncie kłamstw kryminał, sensacja, thriller
Fade Away
2018-06-19
Andrzej Grabowski
W labiryncie kłamstw
harlan coben w labiryncie kłamstw Myron Bolitar

Matko bosko, seksizm goni seksizm - dialogi pod tym względem to smutne mistrzostwo świata.

Na półkach: , , , ,

Kolejna część serii o Myronie Bolitarym - byłym graczu koszykówki, prawniku, detektywie i agencie sportowym. "Bez śladu" to czwarta książka Harlana Cobena, którą przeczytałam. 《W tej części Myron zostaje poproszony o odnalezienie czołowego zawodnika drużyny koszykarskiej, Grega Downinga, z którym Bolitary kiedyś konkurował - na boisku i o dziewczynę. Ma również zająć jego...

Przeczytałam tą książkę jednym tchem. Nie byłam w stanie odłożyć jej nawet na chwilę. Fantastyczna historia, niesamowicie wciągająca.

Tym razem rozwiązywana zagadka prowadzi Myrona Bolitara do własnej przeszłości. Wraca nawet do koszykówki. Napięcie rośnie, zabójcę poznajemy na ostatnich stronach.

Ostatnio uświadomiłam sobie, że bardzo lubię wszelkiego rodzaju cykle, serie, sagi, które mają sporo tomów. Czuję się wtedy bardziej związana z bohaterami i bardziej przeżywam ich przygody niż w pojedynczych książkach. Tak jest też w przypadku Myrona Bolitara. Jest to już trzecia część cyklu i zdążyłam się zżyć z bohaterami. Tym bardziej ta książka była dla mnie dość...

Bardzo słaba. Wątek sensacyjno-kryminalny bardzo średni. Postaci bardzo stereotypowe i mało rozwinięte jedynie rozterki Mariona Bolitara trochę to wszystko ratowały.

Niestety słabsza od dwóch pierwszych części, ale bardzo dobrze się czyta

Uwielbiam czytać książki Pana Cobena i wiele już przeczytałam ale przyznaję, że ta książka mnie nie porwała, jak dla mnie mało akcji i w ogóle według mnie jest to jedna z jego słabszych książek 🙂

Dla mnie wyłącznie książka dla fanów Cobena. Nie zachwyca.

Mój ulubiony autor thrillerów. Intryga, stopniowanie napięcia, niespotykane zwroty akcji i przede wszystkim zagadka z przeszłości łączy się z teraźniejszością i ma wpływ na życie wielu ludzi i osób z otoczenia głównego bohatera. Polecam

Dyskusje

10 733