Co teraz? Moja ukochana została matką!

Karolina Staszak Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos poradniki dla rodziców
Wydawnictwo WasPos
rodzice macierzyństwo ciąża niemowlę dziecko
poradniki dla rodziców
rodzice macierzyństwo ciąża niemowlę dziecko

"To jest miłość matki do dziecka. Jest całkowicie bezwarunkowa i nie da się jej niczym zniszczyć, z niczym porównać!"

Nowe sytuacje zawsze są równie mocno ekscytujące, co stresujące. Narodziny dziecka to wydarzenie najważniejsze w życiu kobiety, jak i mężczyzny, ale każde z nich przeżywa to na swój własny sposób. Nie należy się dziwić, przecież to matka nosi swe...

• K. Poradniki
  • G. Lista zakupów

Dodaj cytat z książki Co teraz? Moja ukochana została matką!