Rozkosz istnienia, czyli jak pokochałam siebie

Okładka książki Rozkosz istnienia, czyli jak pokochałam siebie Karolina Staszak
Okładka książki Rozkosz istnienia, czyli jak pokochałam siebie
Karolina Staszak Wydawnictwo: Zwierciadło poradniki
poradniki
Zwierciadło
2022-02-09
2022-02-09

Okładka książki Świąteczna magia Dakota Arizona, Justyna Dziura, Magdalena Jachnik, K.E. December, Katarzyna Lemiesz, Marta Milda, Agnieszka Nikczyńska-Wojciechowska, Karolina Staszak, Angela Węcka, Karolina Zielińska
Świąteczna magia Dakota Arizona, Jus...
Okładka książki Pod świątecznym niebem Kinga Baran, Anita Gierak, Aneta Grabowska, M. Lulewicz, Małgorzata Manelska, Nina Nirali, Adriana Rak, Meridiane Sage, Angelika Ślusarczyk, Dominika Smoleń, Karolina Staszak
Pod świąteczny... Kinga Baran, Anita ...

Mamy tu ciekawy tytuł i uroczą, pełną kwiatów i kolor okładkę, która kryje w sobie opowieść o miłości do siebie. Często mówi się o miłości, jednak jak pokochać siebie?

O tym właśnie mówi ta książka. Mówi, że człowiek to ciało emocje i umysł, czyli manifestacja obecności, głos duszy i myśl. Że warto zobaczyć prawdziwy obraz siebie aby móc zrozumieć siebie.

Mamy tu pytaniea które możemy sobie zadać, na przykład jak często odpowiedzialność za to czy jesteśmy szczęśliwi zrzucamy na innych? Przecież to nasze życie i to nie ktoś może dać nam lub zabrać szczęście, to zależy od nas.

"Radość przychodzi sama, szybko i na chwilę. Szczęście to stan wybierany przez nas, który trwa."

A jak często marudzimy zamiast docenić to co tu i teraz? Przede wszystkim jak odnaleźć szczęście? Tutaj znajdziemy takie właśnie pytania i oczywiście odpowiedzi na nie. Jak być szczęśliwym? Kochać siebie, akceptując spokój wdzięczność.

" Jeśli pojmiemy, że uczucia i myśli to NIE MY, a przy okazji, że absolutnie nic nie trwa wiecznie, to dotrze do nas, że tak jak mija radość, tak i troski też w końcu przemijają. Wszak wszystko ma swój początek i koniec."

Ta książka jest jak podróż od smutku, poczucia winy, braku akceptacji do wewnętrznego spokoju i miłości. Nikt nie mówi że to prosta i łatwa droga, ale na pewno warta przejścia.

Ta książka ma bardzo pozytwyny wydźwięk, zapada w pamięci, popraiaa humor, daje do myślenia i sprawia, że chce się do niej wrócić. Miłość do siebie to ważna sprawa która każdy powinien znać więc polecam wam tą książkę bo sięgnie podejmuje ten temat.

Mamy tu pytaniea...

• Dobre życie
  • Sprzedane
  • Autobiografia
  • Religia, filozofia

Dodaj cytat z książki Rozkosz istnienia, czyli jak pokochałam siebie