Za zamkniętymi drzwiami

Okładka książki Za zamkniętymi drzwiami
B.A. Paris Wydawnictwo: Albatros Seria: Fakt bestseller kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Janusz Ochab
małżeństwo znęcanie
Inne

więcej Więcej

Pomysł bardzo ciekawie zrealizowany. Książkę właściwie się łyka, bo akcja pędzi do przodu. Jest to wyważone przez znaczącą część lektury, jednak na końcu zaczynamy odczuwać pewien niedosyt.
Zakończenie okazuje się zbyt szybkie, nieadekwatne do tego jaki grunt zbudowały poprzednie rozdziały.

Na pozór idealne i doskonałe małżeństwo, ale czy wiecie co się dzieje za zamkniętymi drzwiami w domowych zaciszu. Właśnie! Niesamowite jak kobiety potrafią podporządkować się mężczyźnie, zmienić całe dotychczasowe życie i udawać, że wszystko jest dobrze. Książka trzyma w napięciu i zaskakuje.

Mogłoby się wydawać, że nie da się stworzyć zupełnie nieprzewidywalnego wątku miłości w książce. A jednak- w tym przypadku B.A.Paris pokazała, że jest to możliwe!

"Za zamkniętymi drzwiami" jest debiutanckim thillerem, który w mojej subiektywnej opinii zasługuje na miano najlepszego tego typu debiutu.

W powieści tej główną bohaterką jest Grace- kobieta, która mimo na pozór...

Za zamkniętymi drzwiami przeczytałam jednym tchem. Czytając, byłam przerażona tematyką działania nieobliczalnego sadysty. To się nie mieści w głowie. Książka jest niezłą petardą.

Znacie to uczucie, kiedy nie możecie oderwać się od książki i zarywacie noc, aby poznać zakończenie historii?

Tak właśnie miałam z thrillerem B.A. Paris! Książka pochłonęła mnie już od pierwszych rozdziałów, a autorka świetnie zadbała o to, aby czytelnik się nie nudził. Szybkie zwroty akcji, retrospekcje oraz tajemniczość w tej książce bardzo mnie intrygowały…

Jest to...

Cudowna polecam

bardzo lekka książka, od pierwszej strony wciąga, przeczytane w 2 dni
dobry pomysł na końcówkę, autorka pozostawia do domysłu pewną część historii i słusznie bo dzięki temu jest ciekawiej

Jakiego koloru był pokój Millie?

Książka to studium przemocy psychicznej z dobrze zarysowanymi portretami psychologicznymi głównych bohaterów...przerażająca, a zarazem pokazująca do czego zdolna jest nękana osoba...polecam!

Książkę przeczytałam w 2 dni. Baaaardzo wciągnająca. Lekko się czyta. Polecam.

25 809
    7 914