Kup teraz - 18 ofert w cenie od 6.99 zł do 34.90 zł

Sekret, którego nie zdradzę

Tess Gerritsen Wydawnictwo: Albatros Cykl: Rizzoli/Isles (tom 12) kryminał, sensacja, thriller
I know a secret
Rizzoli/Isles (tom 12)
kryminał, sensacja, thriller
2017-10-25
Andrzej Szulc

Nie chciałam angażować się w całą kryminalną serię Tess Gerritsen. Chciałam tylko sprawdzić jaki jest sekret autorki :) Niespotykany raczej duet, bo duet kobiecy na pierwszym planie. Prostota, wodzenie czytelnika za nos, bohaterowie targani sprzecznymi uczuciami, trochę symboliki i niespodziewany finał, czyli wszystko co w takiej książce powinno się znaleźć.

Przeczytałem niedawno, że powieść „Sekret którego nie zdradzę” jest dwunastą i zarazem ostatnią z serii Jane Rizzoli & Maura Isles. Jeżeli to prawda, a wszystko wskazuje na to że tak, to Tess kończy serię z ogromnym hukiem. „Sekret…” jest jej jedną z najlepszych książek z tej serii. Tradycyjnie – morderstwo, śledztwo, zagadki z przeszłości, rozwiązanie, szok, zaskoczenie i...

Będę naprawdę tęsknić za bohaterami tej serii. Ta część nie była najlepsza, ale mimo to trzymała w napięciu. Polecam zarówno tę powieść, jak i wszystkie poprzednie!

Szkoda,że to ostatnia część o przyjaciółkach , zżyłam się z nimi.Tess trzyma poziom do końca ,widać po jej książkach ,że jest wykształconym lekarzem dzięki temu mamy przekonywujące opisy medyczne i fachowe nazewnictwo w różnych dziedzinach od pierwszego tomu przez co jej książki są bardziej wartościowe .Co do samej historii jest ciekawa ,wprawdzie domyśliłam się prawdy...

Bardzo dobry kryminał. Ciekawy i zaskakujący. Zdarzyło mi się już czytać książki tej autorki, ale nie z tej serii. To o tyle szkoda, że to akurat dwunasty i ostatni tom. Żałuję, bo obie bohaterki, pani detektyw i pani patolog mają dość ciekawe życie prywatne. A z czym mają do czynienia w życiu zawodowym? Ktoś dokonuje niezwykłych mordów związanych z męczeństwem świętych....

Tess Gerritsen to dla mnie świetna pisarka, tym razem również się nie zawiodłam. Lekko się czyta, trzyma w napięciu. Czekam na kolejne z serii o Rizzoli

Tess Gerritsen ponownie w w najwyższej formie. Pomysł i wykonanie bardzo dobre. Nic nie jest takie jak się wydaje. Oczywisty podejrzany, fałszywe oskarżenia i pytanie czy sprawiedliwość zwycięży? Świetny thriller z serii Rizzoli/Isles, jeden z lepszych w serii. Polecam

Kolejny ciekawy kryminał, przypominający że duchy przeszłości mogą wrócić i okazać się zupełnie inne niż się spodziewaliśmy, co więcej mogą nas całkiem mocno ugryźć tu i tam. Doskonała przypowieść o wadze dotrzymywania tajemnicy i niebezpieczeństwach zawiści i zazdrości. Nasz duet bardzo zasadniczych w działaniach pań w doskonałej formie. Fajnie, ze Tess wróciła.

Uwielbiam ta autorkę. Czyta się szybko napisana normalnym językiem. Duet Pań niezastapiony

tylko dla amatorów gatunku...

3 424
    1 663