Przed zmierzchem

Nora Roberts Wydawnictwo: Edipresse kryminał, sensacja, thriller
Come Sundown
Magdalena Rabsztyn
Edipresse
miłość kłamstwa zbrodnia morderstwo romans ranczo śmierć rodzina przeszłość zauroczenie wspomnienia
Come Sundown
kryminał, sensacja, thriller
Magdalena Rabsztyn

"Przed Zmierzchem "to powieść Nory Roberts o której słyszałam wiele negatywnych opinii. Wiem ze, Nora jest dość nierówna pisarka i jedne książki spod jej pióra zachwycaja, inne zaś no w najlepszym razie stanowią lekture na raz i do zapomnienia.

Postanowiłam więc przekonać się jak jest z tą książką. Moje uczucia po lekturze są dość mieszane.

Główną bohaterka książki...

Bardzo interesująca książka. Początkowo przeraziła mnie jej grubość i chaotyczność przeskoków czasowych, które momentami powodowały lekkie zagubienie w wydarzeniach. Jednak z każdym rozdziałem coraz mniej to przeszkadzało i porywał mnie nurt, z którego ciężko było się oderwać. Bardzo ciekawie poprowadzona historia Alice, ciotki głównej bohaterki. Najbardziej podobała mi się...

Bardzo ciężko mi sie ją czytalo. Niestety pomimo wyższych ocen daje tylko 5.
Jak dla mnie za bardzo chaotycznie napisana fabuła.

Miło wrócić.

Wspaniała książka! NAJLEPSZA, jaką w tym roku przeczytałam!
Ma w sobie to coś, co nie pozwoli robić nic innego - do czasu aż się jej nie zakończy :).
Jak jedna osoba jest w stanie przetrwać piekło, które przeżyła Alice? 26 lat życia w zamknięciu i niewoli, podczas której przemoc psychiczna, fizyczna i regularne gwałty to "normalność". Wielorotne porody i utrata aż siódemki...

Po przeczytaniu Obsesji oczekiwałam czegoś więcej, niestety rozczarowanie.
Więcej romansu niż kryminału, strasznie rozciągnięty wątek miłosny i gdyby nie ciekawość co działo się i co przeszła Alice w części kryminalnej, odłożyłabym.
Zakończenie zaskakujące, krótkie. Spokojnie te 526 stron można by ściąć o połowę ;)

Książki Nory uwielbiam i ta pozycja mnie nie rozczarowala

Myślałam że będzie to słodka historia o miłości rodzącej się na ranczo, i jedna część taka była ; lukrowa i słodka , trochę naiwna. Druga część to był prawdziwe piekło, czułam się jakbym czytała odcinek "zabójczych umysłów" niedowierzanie i smutek gdy poznawałam losy Alice towarzyszył mi przez większość tej książki, może dlatego miłość tych 3 par wydaje się taka lukrowa....

Początek zapowiadał się strasznie i bardzo długo nie mogłam się wciągnąć. Właściwie doczytałam tylko ze względu na Alice, chciałam poznać rozwiązanie zagadki jej porwania. I tu zgodzę się, końcówka książki mnie zaskoczyła,ale nie zmienia to całokształtu moich wrażeń. Była to moja druga książka ten autorki i teraz jestem pewna , że ostatnia. Nie jestem w stanie czytać tak...

Super!!! Sprawdzony autor to sprawdzona książka :) GORĄCO POLECAM!!!

Dyskusje

• 2018