Quidditch Through the Ages

angielski
Scholastic
literatura młodzieżowa
angielski

Ucieszyłam się, że powstają dodatkowe pozycje- do ulubionej serii Harry Potter , dzięki którym poznajemy dodatkowe informacje o magicznym sporcie.
Książka była bardzo fajna, ilustracje były bardzo piękne.
Moc magicznych pozdrowień
Z.

Uwielbiam ten magiczny świat. Cieszę się, że powstają dodatkowe pozycje, dzięki którym mogę poznawać więcej szczegółów.
Książka posiada ładne ilustracje, motyw z kartą biblioteczną mega!
Super, że pieniążki z zakupu zostały przeznaczone na cel charytatywny.
Może książka nie zrobiła na mnie ogromnego wrażenia, ale miło się ją czytało. Polecam.

Piękna lustraowana wersja podręcznika. Zabawna i pełna niespodzianek.

Świetna książka. Świetna historia przez wieki, niekiedy śmieszna.
I to wydanie: karta z biblioteki, opinie o książce. Cudo!

Bardzo dobra książka. Miło spędzony czas.

2014

Czym jest quidditch? Jaka jest historia jego powstania? Jakie drużyny są najbardziej znane i lubiane? Tego oraz masy innych (mniej lub bardziej ciekawych) rzeczy dowiecie się z tej właśnie książki.

Bardzo lubię świat wykreowany przez J. K. Rowling. Wszechobecna magia, niezwykłe stworzenia, ciekawi bohaterowie oraz niesamowite przygody zawsze poprawiają mi humor i w wersji...

Jestem pod nieustającym wrażeniem talentu i wyobraźni autorki. Dodatkowa pochwała należy się jej za napisanie książeczki w szczytnym celu - wspomożenia dzieci, które nie mają tyle szczęścia, co dzieci posiadające normalny dom.
Książka - rarytas - dla fanów Harrego i spółki, więc i dla mnie. Nie mogłem sobie odmówić tej przyjemności :)
Doskonała zabawa dla młodszych i...

Jestem pod wielkim wrażeniem tej książki. Dzięki wydawnictwu Media rodzina mogłam się choć przez chwile czytając " Quidditch przez wieki" poczuć się uczeniem Hogwartu. Dziękuję za tak magiczną przygodę, którą mogłam przeżyć, czytając tę książkę. Wydana jest przepięknie, ma charakter podręcznika. Przyznam się szczerze, że jako wielka fanka Harrego Pottera dowiedziałam się...

Jeśli ktoś jest dużym fanem całej serii o Harrym Potterze, to oczywiście - nie musi przeczytać tej pozycji :D Ale jest ona ciekawym dodatkiem, dzięki któremu można jeszcze bardziej uwierzyć w ten cały, magiczny świat. Bardzo podobały mi się niektóre zabiegi, takie jak na przykład:
- niby autorką jest J. K. Rowling, a jednak jest nim Kennilworthy Whisp ;)
- opinie o książce...

Kolejna z miniaturek nawiązujących do magicznego świata Harrego Pottera. Mimo, że baśnie bardziej przykuły moją uwagę, to tę miniaturkę również przyjemnie mi się czytało.
Ciekawie było dowiedzieć się więcej o ulubionym sporcie czarodziei jego historii i drużynach występujących na świecie czy gwiazdach tych drużyn. Książka z pewnością przykuje uwagę każdego kto bardziej...

5 713
    2 844