Quidditch przez wieki

J.K. Rowling Wydawnictwo: Media Rodzina Seria: Harry Potter literatura młodzieżowa
Quidditch Through The Ages
Andrzej Polkowski
Harry Potter
Tomislav Tomic Andrzej Polkowski

Oficjalne recenzje i

Wszystko, co musisz wiedzieć o quidditchu

[ 7 ] Link do recenzji

Zapraszam na @nattrook po zdjęcia książki :)

Pierwsze, co rzuciło mi się w oczy po otwarciu książki to fantastyczny PAPIER. Gładki, gruby, bardzo jedwabisty w dotyku i o ładnym kolorze. Piszę o papierze, ponieważ zawsze zwracam na niego uwagę. Czcionka głównego tekstu jest duża, wyraźna i łatwo się ją czyta. Za to czasami miałam problem ze stylizowanym tekstem. Był do...

Must have dla fanów Harrego Pottera. Świetnie rozwinięty wątek Quidditch'a. Jestem zachwycona jakością ilustracji, które są naprawdę piękne. Dużo ciekawych informacji odnośnie Quidditch'a, zaczynając od historii latającej miotły, przez powstanie gry, zasady, drużyny, kończąc na grze współczesnej. Świetny pomysł na prezent. Polecam.

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się co jest najbardziej rozchwytywaną pozycją w bibliotece Hogwartu, śpieszę z odpowiedzią: to "Quidditch przez wieki"! Ciesząca się wielką popularnością (zwłaszcza wśród uczniów!) książka, traktująca o ulubionym sporcie czarodziejów, może rozjaśnić kilka kwestii związanych z Quidditchem również zwykłym mugolom...

Mimo że dość krótka,...

Pozycja obowiązkowa dla fanów Harry'ego Pottera! Tym razem skupiamy się na grze czarodziejów, którą jest Quidditch.
W tej małej książce znajdujemy dużo informacji oraz ciekawostek o grze, zawodnikach i reprezentacjach różnych krajów. Jeżeli jesteś fanem Quidditch’a albo chociaż uwielbiasz świat stworzony przez J.K. Rowling to jest to dla Ciebie pozycja obowiązkowa.

Poradnik na temat najpopularniejszego sportu świata czarodziejów Qudditch dzięki niej może nauczymy się w niego grać tak jak Harry. :)

Podana w przystępnej formie wiedza o Qudditch'u w formie suchych faktów.

Krótka książką na temat gry w guidditcha. Wnosi jedynie informacje. Serdecznie polecam osobą, które są Potterhead.

Przyjemna, malutka książeczka o dziejach Quidditcha - gry dla czarodziejów w świecie Harry'ego Pottera. Polecam fanom.

Bardzo fajne jest w niej to że opowiada nam coś o tym sporcie, jest bardzo przystępnie napisana i pozytywne to jest że ma w sobie kartę biblioteczną z Hogwartu.

Bardzo fajna książka dla fanów Harry'ego i jego ulubionego sportu - quidditcha :) Jeśli ktoś z was chciałby dowiedzieć się czegoś więcj na temat historii, taktyk, zasad oraz drużyn (najbardziej ucieszyłam się na wspomnienie polskiego ścigającego) to na pewno warto przeczytać!

Dyskusje

5 379