Kup teraz - 17 ofert w cenie od 6.99 zł do 25.47 zł

Zwierzę odbiciem ludzkiej duszy. Jak zrozumieć siebie dzięki pupilowi

Irmgard BaumgartnerRuediger Dahlke Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii poradniki
Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
dusza uzdrawianie zwięrzeta pies kot pupile zdrowie
poradniki
dusza uzdrawianie zwięrzeta pies kot pupile zdrowie

Interesujący punkt widzenia. Warto się nad tym zastanowić.

Wydawać by się mogło, że to oczywiste, że zwierzęta odbierają emocje swoich opiekunów. Ale zdrowie?
Tak, sto razy tak!
Ważna książka dla świadomych opiekunów psiaków i kotów.

Zaskakujace podejście do dolegliwości zwierząt. Zdaniem autorów wskazują one na nasze problemy,których nie potrafimy dostrzec. Można w to nie wierzyć, ale warto się zapoznać z takim nietypowym podejściem do problemów psychologicznych. Być może okaże się Wam przydatne i zaradzi Waszym problemom ze zdrowiem i stresem.

• Chcę w prezencie
  • Bardzo chcę