Spirit Animals. Upadek Bestii. Nieśmiertelni strażnicy

Okładka książki Spirit Animals. Upadek Bestii. Nieśmiertelni strażnicy
Eliot Schrefer Wydawnictwo: Wilga Cykl: Upadek Bestii. Spirit Animals (tom 1) Seria: Spirit Animals fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Upadek Bestii. Spirit Animals (tom 1)
Spirit Animals
Fall of the Beasts.Book 1: Immortal Guardians
Wilga
2017-03-29
2017-03-29
Bartosz Czartoryski
spirit animals eliot schrefer

więcej Więcej

ZASTRZEŻEŃ co do tej książki to ja ni mam. Polecam z jednej czwartej serca. Jako początek nowij seri to okij.

Zabrałam się za tę serię bez znajomości poprzedniej. Chwilami brakowało mi wiedzy o wydarzeniach, jednak uważam, że nie jest ona niezbędna. Ciekawa historia, szybko się czyta. Zakończenie jak dla mnie było dość mdłe, jednak ogólne wrażenie mam pozytywne.

Erdas jest miejscem, gdzie niektórzy ludzie dzięki darowi losu mogą przyzwać zwierzoducha, który zostaje towarzyszem ich przyszłego życia. Los doprowadził do tego, że Abake, Meilin, Conor i Rollan przyzwali cztery legendarne Wielkie Bestie niegdyś strzegące świata.
Młodzi ludzie ponownie zostają zmuszeni do stoczenia dość nierównej walki ze złem, jednak w tym przypadku...

"Nieśmiertelni strażnicy" autorstwa Eliota Schrefera to świetna powieść, na którą czaiłem się już od dłuższego czasu. Cieszę się, że w końcu po nią sięgnąłem.

Upadek Bestii to kontynuacja serii Spirit Animals. Opowiada ona o losach Conora, Abeke, Meilin i Rollana, przed którymi stanęła niezwykle ważna misja - muszą uratować Wszechdrzewo. To właśnie ono odpowiada za...

Dobrze się czyta. Świetny start dla nowej serii, szczególnie po rozczarowującym zakończeniu poprzedniej. Autor popuścił wodze fantazji i wyszło to bardzo dobrze. Polecam!

Ciekawa książka, wciągająca seria, czyta się szybko i przyjemnie, polecam

Cudowna kontynuacja serii o niesamowitej przyjaźni czwórki wybrańców i ich zwierzoduchów. Pomimo iż jestem starsza książka wzruszała mnie i bawiła. Na pewno sięgnę po kontynuację!

Książka jest nieco gorsza niż poprzednia seria ,,Spirit Animals" co - jak sądzę - jest kwestią tłumaczenia

Ta książka jest po prostu rewelacyjna. Na końcu się popłakałam. Polecam z całego serca.

Mój powrót do przeczytane już serii. Teraz w nowej odsłonie. Nowe przygody i nowe zagrożenia, powracają jednak ci sami dobrze znani już bohaterowie.

• 2020
  • Audiobook