Ozory

Okładka książki Ozory Daniel Fernandes da Fonseca
Okładka książki Ozory
Daniel Fernandes da Fonseca Wydawnictwo: Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida w Świdnicy literatura piękna
Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida w Świdnicy
2016-11-01
2016-11-01
ozory zbiór opowiadań

Gdzieś ukrył się Autor i próżno szukać kolejnych pozycji. A ja bardzo czekam! Kunszt pisarski Autora skradł mi serce. Polecam!

'Ozory' to zbiór doskonale przemyślanych, różnorodnych opowiadań. To zbiór punktów widzenia zwyczajnych ludzi, ich przeżycia, obawy, troski, refleksje - banalne i niebanalne, to charaktery i codzienne wydarzenia opisane w wyjątkowy sposób.
Literacki kunszt autora, jego wrażliwość i niesamowita zdolność wnikliwego obserwowania otoczenia sprawia, że 'Ozory' to podróż po świecie osobowości i możliwość podejmowania refleksji, analizy tego, jak my sami zachowujemy się w podobnych sytuacjach.
Polecam ten zbiór każdemu czytelnikowi ceniącemu dobrą prozę skłaniającą do burzliwych wewnętrznych przemyśleń.
Jest genialny i warto po niego sięgać wielokrotnie. Czytałam te opowiadania mając w sobie różne nastroje i zawsze mogłam odnaleźć w nich coś nowego i wartościowego.
Z niecierpliwością czekam na kolejne pozycje Daniela Fernadnesa da Fonseca!

• 2017

Dodaj cytat z książki Ozory