Ozory

Okładka książki Ozory
Daniel Fernandes da Fonseca Wydawnictwo: Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida w Świdnicy literatura piękna
literatura piękna
Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida w Świdnicy
2016-11-01
2016-11-01
ozory zbiór opowiadań

Gdzieś ukrył się Autor i próżno szukać kolejnych pozycji. A ja bardzo czekam! Kunszt pisarski Autora skradł mi serce. Polecam!

'Ozory' to zbiór doskonale przemyślanych, różnorodnych opowiadań. To zbiór punktów widzenia zwyczajnych ludzi, ich przeżycia, obawy, troski, refleksje - banalne i niebanalne, to charaktery i codzienne wydarzenia opisane w wyjątkowy sposób.
Literacki kunszt autora, jego wrażliwość i niesamowita zdolność wnikliwego obserwowania otoczenia sprawia, że 'Ozory' to podróż po...

• 2017
  • Chcę w prezencie