Księżycowy pocałunek

samolot zagadka uczucie
KISS THE MOON
literatura piękna
samolot zagadka uczucie

Romans z zagadką kryminalną w tle. Dobre wyważenie wątków. Przeszłość przeplata się z teraźniejszością. Wzajemne zauroczenie dwojga bohaterów o niespokojnej awanturniczej naturze. Zagadka sprzed pół wieku i zupełnie aktualne zagrożenie. Dobrze poprowadzone postaci pierwszo i drugoplanowe. Autorka wzniosła swoją powieść ponad przeciętny poziom harlequinowych historii. Jest...

Świetna książka. Polecam bardzo mocno. Trzyma w napięciu. Dwoje dorosłych ludzi znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Czterdzieści pięć lat później dochodzi do rozwiązania zagadki. Książka od pierwszych stron trzyma w napięciu. Bardzo mi się podobała. Myślę, że jeszcze kiedyś do niej wrócę.

Na półkach: , , , ,

Można powiedzieć, że to dobry romansik z wątkiem kryminalnym. Nie za bardzo strasznym czy powodującym wstrzymanie oddechu:) Czyta się lekko i szybko, w sam raz na jeden wieczór:)

Podtytuł „Ich los pozostał tajemnicą... aż do teraz” oraz opis „... zniknęli ... 45lat później ... dojrzała szczątki małego samolotu ... tłumy żądnych sensacji reporterów ... drogi X i Y się skrzyżowały ... przeznaczenie ...” zasugerowały mi intrygę, tajemnicę i sensację z romansem z tle. Tymczasem jest to dość kiepsko przedstawiony romans w stylu telenoweli z południowej...

• Kryminał
  • Mam w swojej bibliotece