Miecz

David DrakeS.M. Stirling Wydawnictwo: ISA Cykl: Generał (tom 5) fantastyka, fantasy, science fiction
Sword
Generał (tom 5)
fantastyka, fantasy, science fiction
Marta Koniarek
generał fantastyka

Ostatnia część nie zawiodła choć moim zdaniem przydało by się kilka wątków pobocznych. Przez pięć książek ciągle ten sam schemat 1/3 książki to przygotowania do wojny a 2/3 to sama wojna. Dobry książka z gatunku militar fantasy ale seria "Marsz" David Webera bije ją na głowe

• Fantastyka naukowa
  • Poszukiwane
  • Science Fiction
  • Serie
  • Fantasy Świat
  • Boox na booki - czyli mam czytnik :)
  • Papier
więcej mniej