Miecz

Okładka książki Miecz
David DrakeS.M. Stirling Wydawnictwo: ISA Cykl: Generał (tom 5) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Marta Koniarek
generał fantastyka

Okładka książki Podstęp David Drake, Eric Flint
Ocena 7,3
Podstęp David Drake, Eric F...
Okładka książki Wybraniec David Drake, S.M. Stirling
Ocena 7,1
Wybraniec David Drake, S.M. S...

Ostatnia część nie zawiodła choć moim zdaniem przydało by się kilka wątków pobocznych. Przez pięć książek ciągle ten sam schemat 1/3 książki to przygotowania do wojny a 2/3 to sama wojna. Dobry książka z gatunku militar fantasy ale seria "Marsz" David Webera bije ją na głowe

Dodaj cytat z książki Miecz