Konik polny. Gry, życie i utopia

Okładka książki Konik polny. Gry, życie i utopia
Bernard Suits Wydawnictwo: Aletheia filozofia, etyka
filozofia, etyka
The grasshopper
Aletheia
2016-12-01
2016-12-01
Filip Kobiela
Filozofia etyka aksjologia szczęście sens życia

,,Bernard Suits napisał przyjemną , nietypową książkę o dziwnej treści - coś jak kanapka ze żwirem i dżemem "... dla lubiących główkować definicjami.
Mniej odpornych może narazić na definicjofobię i migrenę dialektyczną.

W krótkim czasie pojawią się tu nowe entuzjastyczne recenzje , od kolejnych oczarowanych czytelników, ze spontanicznej wdzięczności dla autora. W czasie refleksji na potrzeby tej recenzji ocena książki wzrastała do maksymalnej (i rosłaby dalej). Więc najpierw trochę schłodzę atmosferę – zamieszczona przez wydawcę opinia, że to najbardziej niedocenione dzieło...

• 001. Mam - literatura faktu
  • Popularnonaukowe