Sekret guwernantki

Anne Herries Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Romans Historyczny literatura obyczajowa, romans
His unusual governess
Barbara Ert-Eberdt
Harlequin
dziedziczka majątek posag ucieczka dzieci guwernantka romans uczucia miłość zaloty
His unusual governess
literatura obyczajowa, romans
Barbara Ert-Eberdt
Harlequin Romans Historyczny

Świetna książka, wciągająca

Świetny początek, dobry środek ale końcówka jakby na siłę dopisana i psuje satysfakcję z powieści. Miły romans na drogę bez łzawych wstawek. Tylko to zakończanie...

Rzadko kiedy bogatsza panna podaje się za biedniejszą i to mnie zaciekawiło w tej książce. Bohaterka jest dosyć rezolutną kobietką, aczkolwiek dosyć łatwo wplątuje się w różne perypetie, tak więc sporo się dzieje, ale zakończenie jak najbardziej wpasowujące się w obowiązkowy schemat! Dialogi ciekawie napisane i książka wciągająca, więc szybko się czyta i przyjemnie mija czas.

• Romans historyczny
  • Harlequin
  • E-book
  • 2018
  • Ebooki, Mbooki
  • 52 - 2019
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Sekret guwernantki