Lulu

Edades de Lulú
literatura piękna
Anita Teleśnicka
Kameleon

Opowieść o miłości do mężczyzny. Miłości ciężkiej. Miłości trudnej. Miłości krwawej.
Lulu wybrała miłość a potem miłość przeszła na drugą stronę życia i stała się utrapieniem. O twarzy mężczyzny.

Ponownie postanowiłam sięgnąć po pozycję, którą już mam od jakiegoś czasu. Takie małe czyszczenie robię.
Do końca nie miałam pojęcia czego powinnam się spodziewać po tej książce, gdyż opis nie zdradza nam za wiele, a i objętościowo również nie jest obszerna. Zdecydowanie nie jest typem książki po jakie sięgam. Na plus mogę zaliczyć z pewnością okładkę, bo jak na erotyk...

Tytułowa Lulu to młoda dziewczyna, która dosyć prędko odkrywa w sobie niepohamowany apetyt na seks. Z wiekiem jej głód nowych doznań stale się powiększa i kobieta sięga po coraz to nowe sposoby na jego zaspokajanie. Wydaje mi się, że dwa zdania w zupełności wystarczyłyby jako opis tej książki, gdyż opisana w niej historia nie jest niczym innym, jak pogonią za kolejnymi...

Książka opowiada o wszystkich odsłonach sexu, nawet sadomasochistycznych. Narracja chaotyczna. Na pewno będzie się podobać zwolennikom literatury erotycznej.

książkę czytało mi się szybko, choć można było się czasami pogubić - zmiana czasów, o których mówi bohaterka pojawiała się czasami nagle i zbyt szybko. mimo tych wszystkich erotycznych opisów to także książka o miłości. trudnej miłości, która może zaginąć w gąszczu tych seksualnych przygód.

Strasznie mnie zmęczyła chaotyczna narracja.

Hmmm dziwna książka... Nie tego oczekiwałam

Dyskusje

• Erotyka