Szacki. Trylogia kryminalna: Uwikłanie. Ziarno prawdy. Gniew

Zygmunt Miłoszewski Wydawnictwo: W.A.B. Cykl: Teodor Szacki (tom 1-3) kryminał, sensacja, thriller
2016-05-18
2014-11-05
W.A.B.
Teodor Szacki (tom 1-3)
kryminał, sensacja, thriller
2016-05-18

Jeden z ciekawszych kryminałów po polsku, książka napisana po prostu mądrze, poruszająca ciekawe społeczno-historyczne konteksty. Fabuła niezwykle wciągająca i przemyślana, główny bohater dobrze napisany. Jedna z moich ulubionych serii :)

nie wiem co myśleć o zakończeniu
Jeszcze się nad tym zastanowię

Naprawdę dobra literatura kryminalna. Cieszy, że w polskim wykonaniu.

Moim zdaniem to trzy najlepsze książki autora, potem już nie pisał tak ciekawie. Ale to oczywiście kwestia preferencji.

Jedna z lepszych trylogii kryminalnych jakie czytałem

Świetna trylogia, bardzo wciągająca. Jestem mega zachwycona. Polecam 😊

Przeczytałem jednym tchem. Wciągająca akcja i super Pan prokurator.

Nie jest to może nowość, ale warto znaleźć czas na Uwikłanie", "Ziarno prawdy" i "Gniew". Jest to trylogia z prokuratorem Teodorem Szackim, a akcja rozgrywa się w latach 2005-2014. W tym czasie śledzimy dochodzenia prokuratora, które miały miejsce w Warszawie, Sandomierzu i Olsztynie. Znajdziemy tu wszystko czego potrzebuje dobry kryminał. Intrygujące zagadki do...

Cała seria to majstersztyk

Słysząc dookoła same ochy i achy na temat trylogii, z przekory nie spodziewałam się niczego specjalnego, ale mile się rozczarowałam. Cała trylogia to kawał dobrej literatury kryminalnej (pozwólcie, że nie skomentuję ekranizacji obu części), nie popełnię tu faux-pas mówiąc, że na światowym poziomie. Najbardziej przypadła mi do gustu część 3., a samo zakończenie nie tyle było...

Kawal dobrej literatury sensacyjnej z pewną domieszką przemyśleń i refleksji. Dla mnie duży plus za opis miast w których dzieje się akcja. Najpierw Sandomierz, potem Warszawa i Olsztyn. Czytając inaczej zobaczyłem tam swoje miasto.

Dyskusje

1 198
  • Chcę w prezencie
  • Kryminał
  • Ebook
  • 2019
  • 2018
więcej mniej

Zygmunt Miłoszewski Szacki. Trylogia kryminalna: Uwikłanie. Ziarno prawdy. Gniew Zobacz więcej