Kup teraz - 16 ofert w cenie od 21.23 zł do 44.90 zł

Sejf

Tomasz Sekielski Wydawnictwo: Rebis Cykl: Sejf (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
978-83-7510-944-3
Rebis
Sejf Rebis 2012 Tomasz Sekielski
Sejf (tom 1)
kryminał, sensacja, thriller
978-83-7510-944-3
Sejf Rebis 2012 Tomasz Sekielski

Krwista pozycja, trzeba mieć nadzieję że to tylko fikcja ale znając dziennikarskie doświadczenie autora, obawiam się że może tu być dużo prawdy niechlubnej o władzy, celebrytach, mediach... Brrr...

pomysł fajny, ale brak tam iskry bożej. Widać wysiłek pilnego ucznia, są wszystkie potrzebne składniki, nawet wygląda jak sałatka ziemniaczana, no, ale nie smakuje tak jak powinna.
W skali Legimi: 3, czyli całkiem niezła (do zabicia czasu, ale jak masz coś ciekawszego, to odpuść)

Zaskakujące zakończenie, naprawdę.

super, super

Genialna pozycja

Bardzo dobra książka. Wciąga, zaskakuje. To pierwsza pozycja pana Sekielskiego, którą czytałam, ale na pewno nie ostatnia. Polecam :)

Świetna książka. Dobra intryga, historia o charakterze spiskowo-politycznym. Bardzo dobrze się czytało.

Dawno nie wkurzałam się tak bardzo jak przy czytaniu tej książki. Jestem mile zaskoczona. Bardzo ciekawa, zaskakująca, fabuła, świetnie napisana. Najgorsze jest to, że to takie prawdziwe i stąd moje nerwy.

Znalazło się parę błędów. Jak sięgam pamięcią, gdy jeszcze byłem w Sekcji 1, to generał Pietkiewicz zawsze wolał czystą i miał niesforną grzywę zamiast łysiny. Poza tym fajne połączenie sytuacji geopolitycznej, lokalnego kolorytu Warszawy i Podlasia oraz realiów Iraku. No i plus ciekawa i zaskakująca intryga kryminalna.

Jestem rozczarowana zakończeniem, prawdopodobnie sięgnę po kolejne części aby dowiedzieć się jaki będzie finał.

1 729
  • 2014