Podstawy ekonomii

Okładka książki Podstawy ekonomii
Eugeniusz KwiatkowskiRoman Milewski Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN popularnonaukowa
popularnonaukowa
Podstawy ekonomii
Wydawnictwo Naukowe PWN
1999-01-01
1999-01-01

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Podstawy ekonomii Eugeniusz Kwiatkowski, Roman Milewski
Podstawy ekonomii Eugeniusz Kwiatkows...
Okładka książki Podstawy ekonomii. Ćwiczenia i zadania Eugeniusz Kwiatkowski, Roman Milewski
Podstawy ekono... Eugeniusz Kwiatkows...
Okładka książki Podstawy ekonomii Eugeniusz Kwiatkowski, Roman Milewski
Podstawy ekonomii Eugeniusz Kwiatkows...

Ekonomia na 5 + :)

Ekonomia na 5 + :)

Studentowi ekonomii bardzo się przyda, w sumie jest to ekonomia w regułkach dla opornych;) przyjazny język i tłumaczenia zagadnień na przykładach.

Czytana nie dla przyjemności, a na egzaminy z mikro- i makroekonomii. Przystępny język, jasno przekazane podstawowe zagadnienia ekonomiczne.

Napisana przystępnym językiem, skrupulatnie wyjaśnione są różne problemy związane z ekonomią, kompendium wiedzy dla każdego studenta ekonomii i nauk pokrewnych. Myślę jednak, że dla "przypadkowego" czytelnika również może stanowić ciekawą lekturę ze względu na dosyć praktyczne zastosowanie wielu poruszonych tam kwestii. Natomiast, jeśli już mam szufladkować, to wolę mikro ;)

Pomocna na studiach, bardzo :)
Czytana "na szybkiego" przed egzaminami.

Pomocna na studiach, bardzo :)
Czytana "na szybkiego" przed egzaminami.

Jeden z wielu takich sobie podręczników.

Jeden z wielu takich sobie podręczników.

Język prosty i zrozumiały dla studenta pierwszego roku.Szybko się czyta i przyswaja wiedzę, mając już jakieś podstawowe pojęcie o tematyce z zakresu makro i mikroekonomii. Nie jest to najlepsza książka ekonomiczna z jaką miałam do czynienia, ale w nauce do egzaminu bardzo pomocna.

Obszerny podręcznik, którym rozpocząłem przygodę z ekonomią. Wiedza została przedstawiona w sposób rzetelny, klarowny i bezstronny - niejednokrotnie autorzy przedstawiają dwojakie spojrzenie na dany problem. Jedynie czasem przebijają się pewne bardziej pochlebne słowa w stronę keynesistów, ale na tym etapie nauki trudno mi powiedzieć, czy były one obiektywnie zasłużone, czy też po prostu wynikały z osobistych poglądów autora/autorów.

• Studia
  • Ekonomia
  • Biznes i przedsiębiorczość
  • Eko-Mat-Inf

Dodaj cytat z książki Podstawy ekonomii