Kim jest Kim Dzong Un?

Edgar CzopNicolas Levi Wydawnictwo: Kwiaty Orientu biografia, autobiografia, pamiętnik
Kwiaty Orientu
Korea Północna KRLD Kim Dzong Un konflikt dynastia komunizm totalitaryzm
biografia, autobiografia, pamiętnik
Korea Północna KRLD Kim Dzong Un konflikt dynastia komunizm totalitaryzm

Na półkach: , , , ,

Korea Północna to państwo owiane tajemnicą ze względu na odizolowanie się od świata, który wie o Korei tyle, ile życzy sobie rząd tego kraju. I nie zawsze są to informacje prawdziwe, bo Departament Propagandy i Agitacji jest tam jedną z najważniejszych instytucji.
Jaki naprawdę jest ten kraj? Jaki naprawdę jest jego obecny przywódca?
Są to pytania na które wielu...

Napisać cokolwiek wartościowego o Korei Północnej jest niezwykle trudno, ponieważ nawet mieszkając w tym kraju nie ma się przecież nawet najbardziej ogólnikowych informacji na temat kulisów jego polityki. Stąd też trzeba opierać się na domniemaniach i relacjach osób, którym udało się uciec z najbardziej zamkniętego kraju świata. Autorzy omawianej książki zebrali więc po...

Mimo niewielkiej liczby stron książka posiada naprawdę sporo informacji na temat Kim Dzong Una. Bardzo ważna pozycja dla każdego kto chce zrozumieć funkcjonowanie KRLD i jej obecnego przywódcy. Polecam!

Nawet jak na standardy pozycji o czysto naukowym/faktograficznym charakterze, książka jest napisana w sposób dosyć toporny i przy użyciu mało wyszukanego języka. Stylem edycji przypomina nieco słownik, co generalnie wpływa na jej mało atrakcyjną formę. Odnośnie treści, to zdecydowanie zbyt wiele wątków zostaje niepotrzebnie powielanych, gdy tylko pojawiają się nawiązania do...

Książka świetnie przybliża postać Kim Dzong Una oraz informuje o bieżącej sytuacji w rządzonym przez niego państwie.
Zawiera wiele ciekawych informacji dotyczących tego tajemniczego i trudno dostępnego kraju.
Polecam przeczytać zarówno laikom, jak i osobom zainteresowanym Półwyspem Koreańskim.

• Korea
  • Wygrane/Gratisowe
  • Azja Wschodnia
  • Książki do kupienia
  • 2017
  • 04. Pap?
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Kim jest Kim Dzong Un?