Na Bałkanach bez zmian

Ralph Peters Wydawnictwo: Adamski i Bieliński kryminał, sensacja, thriller
Adamski i Bieliński
kryminał, sensacja, thriller
2003-01-01

Czytając towarzyszyło mi ciągłe skojarzenie z "Demonami wojny" jednak "Na Bałkanach.." okazało się jeszcze mocniejsze i brutalniejsze. Książka faktycznie, jak to jej się zarzuca, stylistycznie poskładana jest słabo, jakby nie została poprawnie zredagowana i wydano ją 'ad hoc'. Mimo tych minusów trzeba przyznać, że trzyma w napięciu i dostarcza kilku ciekawych zwrotów...

Luźna nowelka na chwilę relaksu, dla miłośników tematu wojny na Bałkanach. Bardzo dobrze oddaje ówczesne realia, jednak w oczy biją błędy edytorskie - może zdenerwować.

Polecam, przede wszystkim miłośnikom.

• Bałkany
  • Abook
  • Literatura kryminalna i detektywistyczna, grozy, sensacyjna i przygodowa
  • Aaa
  • Literatura bałkańska i o Bałkanach