Tajemnicze historie. Świat

Arti
historia świat tajemnicze wydarzenia Arti Joanna Werner
encyklopedie, słowniki
historia świat tajemnicze wydarzenia Arti Joanna Werner

Wybór historii jest bardzo udany, ale forma bardzo kiepska, a szkoda. Po pierwsze, książka jak tabloid zawiera 2/3 zdjęć, a tylko 1/3 tekstu (choć na niektórych stronach proporcje te mają jeszcze większy rozstrzał). Po drugie, tekst zawiera niezliczone ilości literówek, a wielu zdaniom brakuje ładu i składu - niby przeprowadzono korektę, ale jej autor chyba sprawdzał na...

• XXI wiek
  • Literatura polska