Tajemnicze historie. Świat

Arti
2014-07-23
2014-07-23
historia świat tajemnicze wydarzenia Arti Joanna Werner

Wybór historii jest bardzo udany, ale forma bardzo kiepska, a szkoda. Po pierwsze, książka jak tabloid zawiera 2/3 zdjęć, a tylko 1/3 tekstu (choć na niektórych stronach proporcje te mają jeszcze większy rozstrzał). Po drugie, tekst zawiera niezliczone ilości literówek, a wielu zdaniom brakuje ładu i składu - niby przeprowadzono korektę, ale jej autor chyba sprawdzał na kolanie. Po trzecie w końcu - bardzo krótki przegląd podanych źródeł sugeruje kopiowanie z nich całych zdań prosto na strony książki. Wydawnictwo "Arti", stać Was na więcej!

Dodaj cytat z książki Tajemnicze historie. Świat