Tajemnica mostu

Okładka książki Tajemnica mostu
Andrzej Maleszka Wydawnictwo: Znak emotikon Cykl: Magiczne drzewo (tom 2) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Magiczne drzewo (tom 2)
Znak emotikon
2018-02-19
2010-01-01
literatura polska

Okładka książki Chłopiec z Wadowic. Biografia błogosławionego Jana Pawła II dla dzieci Robert Nęcek, Małgorzata Skowrońska
Ocena 7,8
Chłopiec z Wad... Robert Nęcek, Małgo...
Okładka książki Wszystko przez Amandę Dorota Rewerenda Młynarczyk, Piotr Rowicki
Ocena 6,6
Wszystko przez... Dorota Rewerenda Mł...

Kontynuacja serii, niezła w warstwie fabularnej i niewątpliwie przyciągająca uwagę dziecka, taka sobie językowo- nie mniej to wciąż bezpieczna lektura nie prowadząca do potrzeby wyjaśnianiu dziecku świata od nowa:)

Przyjemnie było wrócić do serii, ale jako starszy czytelnik dostrzegałam pewne rzeczy, których nie zauważyłam będąc młodsza. Historie wymyślane przez autora są z pewnością oryginalne, wciągające i zabawne, choć dla mnie momentami odrobinkę zbyt naciągane, przekombinowane. Mimo to dobrze się bawiłam i polecam całą serię młodszym czytelnikom.

Najsłabsza część serii, historia potrafi się dłużyć, choć książka jest krótka.

Najsłabsza część serii, historia potrafi się dłużyć, choć książka jest krótka.

Ta część podobała mi się bardziej od pierwszego tomu. Była naprawdę ciekawa i momentami śmieszna.

7/10

7/10

#562 - Magiczne drzewo. Tajemnica mostu - Andrzej Maleszka - Wydawnictwo Znak Emotikon
#122/52/2021

Książka ma 436 stron, swoją premierę miała dnia 19.02.2018 roku i jest to literatura dziecięca.

W drugim spotkaniu z Magicznym drzewem, pojawia się tajemnica mostu.

Czy wiecie jak kończą się życzenia, które ktoś wypowiada bez zastanowienia ?

Książka podobnie jak inne w tej serii posiada piękną okładkę, oraz ilustracje.

Znajdziecie tutaj i humor i miłość.

Sprawdźcie koniecznie, w kim zakochał się Filip i jak zakończy się podróż bohaterów do Wenecji.

#122/52/2021

W drugim spotkaniu z Magicznym drzewem, pojawia się tajemnica mostu.

Czy wiecie jak kończą się życzenia, które ktoś wypowiada bez zastanowienia ?

Książka podobnie jak inne w...

Fenomenalne...

Fenomenalne...

cool, but a bit stupid

cool, but a bit stupid

Dzieciom się bardzo podobała. :)

Dzieciom się bardzo podobała. :)

Po całkiem fajnym początku ten tom był dla mnie trochę męczący.

Po całkiem fajnym początku ten tom był dla mnie trochę męczący.

Świetna zabawa. Poszukiwanie leku na czar miłości do Zygozelki. Czyta się bardzo szybko jednym tchem.

Dodaj cytat z książki Tajemnica mostu