Praktyczna refleksologia drogą do zdrowia. Tom II

Wydawnictwo Poligraf
2014-10-30
2014-10-30

Na półkach: , , , , ,

Podobnie jak pierwsza część książki " Praktyczna refleksologia drogą do zdrowia" zrobiła na mnie duże wrażenie, druga część zaskoczyła mnie ogromem wiedzy, którą chłonęłam z każdą kolejną przeczytaną kartką. W tej publikacji można zapoznać się z wiedzą technik pracy na stopach i dłoniach. Bardzo precyzyjnie wytłumaczone są i opisane bardzo ważne dla naszej pracy miejsca odpowiadające w ciele. W większości jednak autorka skupia się na pokazaniu nam różnych przypadków ludzi, z którymi miała styczność. W opisywanych dysfunkcjach i chorobach wielu osób, Wanda ujawnia nam w jaki sposób można pomóc danemu człowiekowi, co jest w stanie zdziałać nasz organizm, który zasilany jest refleksologią. Dla mnie osobiście bardzo ważny jest fragment książki dotyczący stresu. Jak sobie z nim radzić? Jak go likwidować? Co na to refleksologia? Odpowiedzi na te ważne pytania znalazłam właśnie tu, w tym poradniku:)
Polecam!

Dodaj cytat z książki Praktyczna refleksologia drogą do zdrowia. Tom II