Praktyczna refleksologia drogą do zdrowia. Tom II

Wanda Budzanowska-Bratko Wydawnictwo: Wydawnictwo Poligraf zdrowie, medycyna
Wydawnictwo Poligraf
zdrowie, medycyna

Na półkach: , , , , ,

Podobnie jak pierwsza część książki " Praktyczna refleksologia drogą do zdrowia" zrobiła na mnie duże wrażenie, druga część zaskoczyła mnie ogromem wiedzy, którą chłonęłam z każdą kolejną przeczytaną kartką. W tej publikacji można zapoznać się z wiedzą technik pracy na stopach i dłoniach. Bardzo precyzyjnie wytłumaczone są i opisane bardzo ważne dla naszej pracy miejsca...

• ♥ Biblioteczka domowa
  • Pożyczone od kogoś