Mindfulness. Żyj tu i teraz. Praktyka uważności dla każdego (bez medytacji)

Okładka książki Mindfulness. Żyj tu i teraz. Praktyka uważności dla każdego (bez medytacji)
Gill Hasson Wydawnictwo: Amber zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Mindfulness: Be mindful. Live in the moment
Amber
2015-10-08
2015-10-08
Andrzej Wojtasik
mindfulness trening medytacja uważność ezoteryka

Pisząc, o czym jest ta książka musiałabym chyba ją lekko spoilerować. Podzielę się więc moimi odczuciami, jakie nasunęły się w trakcie czytania i po.
Żyjąc w ciągłym pośpiechu nie mamy czasu na nic. Całe życie omija nas. Warto przystanąć na chwilę, zapomnieć o całym pośpiechu i rozejrzeć się dookoła na przepiękne w tym miesiącu "rumiane" liście. Przypomnijmy sobie dziecięcą radość z szurania butami po opadniętych liściach.
Dzięki mindfulness/uważności pozbędziemy się wszechobecnego stresu i znów zaczniemy żyć "pełną piersią".

Dodaj cytat z książki Mindfulness. Żyj tu i teraz. Praktyka uważności dla każdego (bez medytacji)