Babskie Fanaberie, czyli jak przestać całować żaby i spotkać swojego księcia

Okładka książki Babskie Fanaberie, czyli jak przestać całować żaby i spotkać swojego księcia
Anna Witowska Wydawnictwo: E-bookowo Seria: babskie fanaberie poradniki
poradniki
babskie fanaberie
E-bookowo
2015-07-23
2015-07-23
rozwój osobisty związki

Gdybym miała córkę to tę książeczkę bym jej podrzuciła. Wiedza podana na talerzu do której ja dochodziłam sama i to boleśnie. Czy książka ta zmieniłaby coś w moim życiu, gdybym przeczytała ją wiele lat temu? Może, ale wymagałoby to zdjęcia różowych okularów, uzbrojenia się w obiektywizm i odsunięcia lęku, że to co widzę może być prawdą.

Na półkach: , , , ,

To już druga książka Ani, którą czytałam. Niestety, to samo co ostatnim razem - szału żadnego, bardzo skrótowe, hasłowe opisywanie zagadnień, pod niektórymi "rozdzialikami" sztampowe ćwiczenia, no i ta okropna grafika. Nie polecam, są ciekawsze pozycje i bardziej treściwe.

dużo czytałam o autorce dlatego zdecydowałam się kupić jej najnowszą książkę. darmowy fragment ebooka zapowiadał się całkiem ciekawie ale.... z całym szacunkiem dla autorki książka jak dla mnie nie przedstawia nic nowego... i odkrywczego...oczywiście to mój punk widzenia ....

Książka bardzo mi się podobała. Szkoda, że nie przeczytałam jej wcześniej, przez pryzmat doświadczenia uważam, że autorka ma rację. Książkę szybko się czyta, a przy tym jej treść jest wartościowa. Posiada wiele ćwiczeń do wykonania.