U źródeł filozofii

Okładka książki U źródeł filozofii autora Stanisław Jedynak, 8310078862
Okładka książki U źródeł filozofii
Stanisław Jedynak Wydawnictwo: Nasza Księgarnia filozofia, etyka
Kategoria:
filozofia, etyka
Format:
papier
Data wydania:
1981-01-01
Data 1. wyd. pol.:
1981-01-01
Język:
polski
ISBN:
8310078862
Średnia ocen

5,7 5,7 / 10

Oceń książkę
i
Dodaj do biblioteczki
Reklama

Kup U źródeł filozofii w ulubionej księgarnii

Porównywarka z najlepszymi ofertami księgarń
W naszej porównywarce znajdziesz książki, e-booki i audiobooki z najpopularniejszych księgarń internetowych. Niektórzy partnerzy przygotowują dla użytkowników naszego serwisu specjalne rabaty, dlatego warto kupować książki przez lubimyczytać.pl.
Oferty są prezentowane w trzech kategoriach: „Oferta dnia” (promocje partnerów),„Polecane księgarnie” (sprawdzeni partnerzy handlowi, z którymi współpracujemy na podstawie umów) oraz „Pozostałe”. W każdej kategorii kolejność prezentacji zależy od ceny produktu przekazanej przez księgarnie lub dostawcę porównywarki.
Lubimyczytać.pl nie prowadzi sprzedaży i nie uczestniczy w procesie zakupowym po przekierowaniu na stronę sklepu. Mimo że dokładamy starań, aby wszystkie linki i informacje były aktualne, nie mamy wpływu na ewentualne nieścisłości cenowe, błędne przekierowania lub zmiany w ofertach księgarni. Jeśli zauważysz nieprawidłowość, prosimy o zgłoszenie jej na adres: admin@lubimyczytac.pl. Dzięki Twojej informacji możemy jeszcze lepiej dbać o jakość działania naszej porównywarki.
Ładowanie Szukamy ofert...

Polecane przez redakcję

Oceny książki U źródeł filozofii

Średnia ocen
5,7 / 10
7 ocen
Twoja ocena
0 / 10

OPINIE i DYSKUSJE o książce U źródeł filozofii

Sortuj:
avatar
38
29

Na półkach:

Książka jest krótki, dość powierzchownych wprowadzenie do filozofii. Zawiera trochę ciekawych informacji historycznych, ale Czytelnik raczej nie nabędzie specjalnie wiele rzetelnej wiedzy historycznej.

Książka jest krótki, dość powierzchownych wprowadzenie do filozofii. Zawiera trochę ciekawych informacji historycznych, ale Czytelnik raczej nie nabędzie specjalnie wiele rzetelnej wiedzy historycznej.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Poznaj innych czytelników

12 użytkowników ma tytuł U źródeł filozofii na półkach głównych
  • 8
  • 4
8 użytkowników ma tytuł U źródeł filozofii na półkach dodatkowych
  • 2
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1

Tagi i tematy do książki U źródeł filozofii

Inne książki autora

Okładka książki Mała encyklopedia filozofii Józef Dębowski, Leszek Gawor, Stanisław Jedynak, Krzysztof Kosior, Jolanta Zdybel, Lech Zdybel
Ocena 0,0
Mała encyklopedia filozofii Józef Dębowski, Leszek Gawor, Stanisław Jedynak, Krzysztof Kosior, Jolanta Zdybel, Lech Zdybel
Okładka książki Odkrywanie Dharmy Lesław Borowski, Gerard Głuchowski, Stanisław Jedynak, Krzysztof Kosior, Tadeusz Margul, Anna Żuk
Ocena 5,0
Odkrywanie Dharmy Lesław Borowski, Gerard Głuchowski, Stanisław Jedynak, Krzysztof Kosior, Tadeusz Margul, Anna Żuk
Stanisław Jedynak
Stanisław Jedynak
Stanisław Jedynak urodził się 12 kwietnia 1939 roku w Charsznicy koło Miecho­wa. Ukończył Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Miechowie. W latach 1958-1963 studiował na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Warszawskiego i uzyskał tytuł magistra filozofii na podstawie pracy pt. „Znaczenie emotywne a znaczenie deskryptywne” napisanej pod kierunkiem prof. M. Fritzhanda i recenzowanej przez M. Ossowską. Z własnych licznych prac Profesor najbardziej ceni debiutancką monografię pt. Etyka starożytnego Wschodu, w której dał on wyraz swoim zainteresowaniom Orientem oraz Etykę polską w latach 1863-1918. Są to prace z historii etyki. W Polsce wcześniej nie było monografii o podobnej problematyce. Oprócz tego znane są rozprawy Profesora na temat filozofii i kultury narodów słowiańskich.
Zobacz stronę autora

Czytelnicy tej książki przeczytali również

Cytaty z książki U źródeł filozofii

Bądź pierwszy

Dodaj cytat z książki U źródeł filozofii