Filozofia moralności. Postanowienie i odpowiedzialność moralna.

Okładka książki Filozofia moralności. Postanowienie i odpowiedzialność moralna.
Jacek Hołówka Wydawnictwo: Aletheia Seria: Fragmenty Filozofii Analitycznej filozofia, etyka
filozofia, etyka
Fragmenty Filozofii Analitycznej
Aletheia
1997-01-01
1997-01-01
Filozofia filozofia analityczna etyka psychologia aksjologia

Gry językowe, znaczenia, konteksty, niekończąca się analiza logiczna, abstrakcja. Nie tak wygląda doświadczenie moralne.

Dodaj cytat z książki Filozofia moralności. Postanowienie i odpowiedzialność moralna.