Prawicowe dzieci czyli blef IV RP

Oficyna Wydawnicza Aurora
2015-01-01
2015-01-01

Okładka książki Musieli zginąć Leszek Misiak, Grzegorz Wierzchołowski
Musieli zginąć Leszek Misiak, Grze...

Okładka książki Zapis zarazy Tomasz Budzyński, Wojciech Sumliński
Zapis zarazy Tomasz Budzyński, W...
Okładka książki System. Od Lenina do Putina Grzegorz Braun, Rafał Otoka-Frąckiewicz
System. Od Len... Grzegorz Braun, Raf...
Okładka książki Resortowe dzieci. Media Dorota Kania, Maciej Marosz, Jerzy Targalski
Resortowe dzie... Dorota Kania, Macie...

Współczesna historia Polski od podszewki - należy ją znać! Może nam się nie podobać wyłaniający się z lektury obraz, jednakże jest on udokumentowany i wiarygodny.
Z przekonaniem podpisuję się pod szeroko rozwiniętymi opiniami tilda79 i Bożena

Z przekonaniem podpisuję się pod szeroko rozwiniętymi opiniami tilda79 i Bożena

Nie dziwi, że książka została przemilczana zwłaszcza przez środowisko tzw. dziennikarzy niepokornych. Jak dla mnie jest to jedna z najważniejszych książek opisujących polską scenę polityczną w okresie od 89 r. O salonach politycznych lewicy i postkomunistów wiele już napisano. O środowisku tzw. elit postsolidarnościowych nazywających się prawicą zdecydowanie mniej. A o tym, co łączy oba te stronnictwa jeszcze mniej. Ta książka jest brakujacym ogniwem pozwalającym lepiej zrozumieć naszą obecną sytuację jako narodu i państwa. Książka napisana 5 lat temu jest ciągle jak najbardziej aktualna. Ma swoje wady ale z czystym sumieniem polecam ją każdemu nie tylko przed wyborami. Mam nadzieję, że takich książek będzie powstawało coraz więcej.

Technicznie grafomaństwo, treściowo oszołomstwo, a edytor koło tej książki nawet nie leżał. Streszczenie: Polską rządzi komuna, Żydzi, masoni, żydokomuna, żydomasoneria lub dowolna inna mieszanka powyższych. Rydzyk jest cacy, a przed purpuratami bić czołem o posadzkę. Trudno naprawdę znaleźć słowa na opisanie obłędu autora. Unikajcie.

Tego się nie da ocenić. A już zwłaszcza nie mnie oceniać intencje autora i wydawcy. Warto przeczytać, bo zawsze jak się "buldogi gryzą pod dywanem", to czegoś nowego można się dowiedzieć. Niestety, ponieważ w ciągu ostatnich 26 lat nie jeden autorytet legł w gruzach na naszych oczach, często w ocenach możemy polegać jedynie na naszej intuicji.

• Polska
  • E-BOOKI WYMIANA (wersje oficjal. mobi)
  • Kindle
  • Współczesny świat - zagrożenia
  • E-booki
  • E-BOOKI WYMIANA (wersje oficjal. epub)

Dodaj cytat z książki Prawicowe dzieci czyli blef IV RP