Przeciw konfidentom i czołgom

Okładka książki Przeciw konfidentom i czołgom
Robert BieleckiJuliusz Kulesza Wydawnictwo: Radwan-Wano biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
Radwan-Wano
1996-01-01
1996-01-01

Książka składa się z 2 części. Pierwsza to działania oddziału 993/W w konspiracji, opisane przez J. Kuleszę. Wiele ciekawych opisów likwidacji m.in. niemieckich funkcjonariuszy czy konfidentów. Polecam każdemu zainteresowanemu czasem okupacji i walką z okupantem.
Druga część dotyczy Powstania Warszawskiego, napisana przez R. Bieleckiego. Skupia się na działaniach batalionu...

• Polska
  • Bardzo
  • 1. Filia 13
  • Biografie i wspomnienia

Dodaj cytat z książki Przeciw konfidentom i czołgom