Ścieżki Młodości #5

komiksy
Karolina Balcer
manga shoujo uczniowie szkoła romans

Moja ocena:

Z każdym kolejnym tomem, moje mangowe serce wypełnia się coraz większą dawką niezapomnianych wrażeń i emocji. Miłość, która połączyła Futabę i Kou jest naprawdę nietuzinkowa i zaskakująca! Już czujesz ten powiew zbliżającego się happy ending aż tu nagle dzwoni komórka Kou i… wszystko doszczętnie psuje. Jednym słowem – masakra.

Ech…

Kou, Kou… Gdybym nie to,...

ZNÓW COŚ WYPADŁO

Czym byłby romans bez miłosnych komplikacji i rosnącej liczby kandydatów do serca głównej bohaterki? Właśnie, dlatego też w piątym tomie „Ścieżek młodości” następuje to, czego można się było spodziewać odkąd Touma pojawił się na scenie – jego rola się zwiększa a relacje z Futabą nabierają rumieńców. I tylko jedno się nie zmienia: znakomita zabawa, jaką...

Autorka zaskakuje kolejnymi przygodami naszej "parki" ;)

Ach i jak tu doczekać się kolejnego tomu??

Oczywiście, była sobie ona i był on. Potem przyszedł kolejny on i zaczęło się komplikować. Czytając ten tomik przewidziałam coś co było proste do przewidzenia,a konkretnie kiedy pojawiał się Kou: zawsze gdy Touma jest z Futabą. A tak po za tym, to polubiłam tego chłopaka. Rozkręca się, czy raczej pojawia się kolejna przeszkoda do szczęścia i pytam się :DLACZEGO?! T^T

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

denerwuje mnie to będzie nie będzie

Nareszcie jest coś więcej niż w anime! Historia brnie naprzód wraz z nowymi wątkami pozostawiając po sobie niedosyt. Pytam się: Dlaczego te tomy są takie krótkie?

Dyskusje

• Manga