Bardzo Dziki Zachód

Okładka książki Przygoda na kempingu Flemming Andersen, Paolo Campinoti, Carlo Chendi, Massimo Fecchi, Miguel Fernandez Martinez, Alessandro Gaboardi, Alessandro Gottardo, Paul Halas, Rune Meikle, Carlo Panaro, Gianluca Panniello, Alessandro Perina, Bruno Sarda, Romano Scarpa, Giampaolo Soldati, Luca Usai, Massimiliano Valentini
Ocena 7,0
Przygoda na ke... Flemming Andersen, ...
Okładka książki Przekichane Marco Bosco, Valentina Camerini, Massimo Fecchi, Andrea Freccero, Lucio Leoni, Andrea Lucci, Marco Mazzarello, Emanuela Negrin, Gianluca Panniello, Alessandro Perina, Romano Scarpa, Alessandro Sisti, Sune Troelstrup, Fausto Vitaliano
Ocena 7,3
Przekichane Marco Bosco, Valent...
Okładka książki Złodziejski poker Stefano Ambrosio, Maurizio Amendola, Flemming Andersen, Casty, Giorgio Cavazzano, Giuseppe Dalla Santa, Massimo De Vita, Roberto Gagnor, Michele Gazzarri, Michael Gilbert, Vitale Mangiatordi, Marco Mazzarello, Carol McGreal, Carlo Panaro, Riccardo Pesce, Bruno Sarda, Romano Scarpa, Giampaolo Soldati
Ocena 7,0
Złodziejski poker Stefano Ambrosio, M...

Duża dawka przezabawnych historii Kaczora Donalda, Wujka Sknerusa i Myszki Miki. Pozycja zarówno dla młodszych jak i starszych, każdy znajdzie coś dla siebie.

Jedynie co, to zakończenie niektórych historii troszkę nie przypadło mi do gustu. Ale tutaj mamy jakby naszych bohaterów z Kaczogrodu osadzonych w innym Uniwersum - dzikim zachodzie, rzecz się dzieje bodajże w XIX wieku.

Dodaj cytat z książki Bardzo Dziki Zachód