Hemy

Okładka książki Hemy Victoria Ashley
Okładka książki Hemy
Victoria Ashley Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: Walk Of Shame (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Walk Of Shame (tom 2)
CreateSpace Independent Publishing Platform
2014-08-22
2014-08-22
Romance Erotica

Kolejna części opowieści o gorących chłopakach z klubu ze striptizem. Tu poznajemy dokładnie historię Heme'go- niegrzecznego faceta, do którego lgną kobiety. Pod maską pewności siebie kryje się osoba doświadczona przez życie. Zraniona i zniszczona przez osoby, które powinny kochać i wspierać czyli przez własnych rodziców. Doswiadczenia z dzieciństwa rzutują na jego dalsze życie i związek z dziewczyną. Mimo ostrego języka książkę czytało się bardzo przyjemnie. Polecam

Ostatnio mam jakieś kulawe szczęście i co chwila trafiam na kiepskie książki, chociaż łudzę się, że jeszcze się rozkręcą. Tym razem mamy Hemiego faceta wychowującego się z okrutnymi rodzicami, którzy go bili i dręczyli, co powoduję wiele rys w jego psychice. Niestety kiepsko to odreagowuję, bo próbuję zagłuszyć swój ból narkotykami, alkoholem i seksem. Nie zwraca uwagi na to, że rani swoją dziewczynę Onyx, której cierpliwość wreszcie się kończy. Patrząc na to jak w ciągu kilku lat zmieniła się Onyx jestem przerażona. Jej praca to jakieś nieporozumienie, a ciągłe powtarzanie jak to ona się zmieniła bo ma kilka tatuaży,inny kolor włosów i beznadziejną pracę po prostu mnie osłabił. Liczyłam na to że dziewczyna lepiej się ustawi w życiu.

hmm.. nie wiem jak inni, ale dla mnie Onyx nie była denerwująca tym, że chciała się na nim odegrać. Jeżeli przez tyle lat oglądała jak inne kobiety dotykały to co jest JEJ to mogę się domyślić, że te obrazy dobrze zostały wyryte w jej wyobraźni i ciężko jest jej znowu mu zaufać bo nagle uważa, że on jest gotowy. Bardzo podziwiam wytrwałość i wytrzymałość gorącego Heme'go. Brawo! Fajnie się sprawy potoczyły i wszyscy wyszli z całej historii szczęśliwi więc miodzio!:D Polecam!

Historia Slade była gorąca, tu aż parzy😁 trójkącik z Nico achhh😋 dobra zejdzmy na ziemię bo zacznę się wachlować. Choć strasznie irytowała mnie Onyx tym swoim niezdecydowaniem (och i to bardzo)to.. rozumiem dlaczego chciała upewnić się że Hemy zmienił się, kochała Sage i nie chciała by naćpany brat odtrącił ją. Już widać że w 3 części Cale będzie próbował odzyskać Riley a w 4 Stone przepadne. Ach jak to się stanie że czterch gorących striptizerów zejdzie z sceny 😀

Godzina czytania, bez rewelacji, ale jest całkiem nieźle napisane. Czytałam dużo gorsze tu chociaż chodzi o prawdziwą wieloletnią miłość, a tajemnice, które ona skrywa, tak naprawdę nadają im jeszcze lepsze życie.

Myślałam, że ta książka bedzię dobra. No coz, mylilam sie.Ona jest ŚWIETNA!!! Hemy, oh moj Boże, ten człowiek powinien dostać nagrodę, za ogromną cierpliwość do tak irytujacej kobiety jaką jest Onyx.Jest on striptizerem (bardzo dobrym :D) zakochal sie raz, cztery lata temu. Od tamtej pory nie czuje nic.Az do czasu. Jeden prywatny taniec w domu jubilatki i wszystko sie zmienia.Onyx wrocila. A on chce ją z powrotem. Nie podda sie i pokaze jej jak bardzo mu na niej zalezy. Mogloby wydawac się dobrze, ale Onyx wrociła z tajemnicą o ktorej wie, ze musi mu powiedziec,choć oczywiscie to nie jest łatwe. Wszystko sie zmieni kiedy Hemy pozna prawde i to naprawde go zrani. Lecz miłość jest silniejsza i przetrwa wszystkie ataki, aby wkoncu zaznac spokoju. Polecam gorąco! :D

Czekałam na Hemi'ego z niecierpliwością. I się nie rozczarowałam. W poprzednim tomie miałam przypuszczenie, że jest on biseksualny - w tym tomie wszystko się wyjaśniło.
Jak widać stara miłość nie rdzewieje, mimo że po latach i tak wielu przejściach trudniej jest zaufać.

Podczas czytania mój poziom irytacji sięgnął zenitu.
No ta laska - Onyx - wkurzała mnie notorycznie. Rozumiem, że była zraniona co daje jej pełne prawo do obaw, no ale bez przesady.
Hemy... to Hemy, rzuci wszystko, żeby tylko ukochana do niego wróciła.
Niestety druga część wypadła gorzej, Slade pozostaje na miejscu pierwszym :)

Podczas czytania mój poziom irytacji sięgnął zenitu.
Hemy... to Hemy, rzuci wszystko, żeby tylko ukochana do niego wróciła.
Niestety druga część wypadła gorzej, Slade pozostaje na miejscu pierwszym :)

No własnie kontynuacja... Zastanawiam sie jak to jest czytam 1 część książki jest ok i sięgam po 2 i co? totalne rozczarowanie. Sorki ale nie znalazłam niczego co pozwoliłoby mi czytac dalej zaprzestałam po jakis 60%

Bardzo dobra kontynuacja, cudny facet, przyjemny sposób pisania, fabuła którą czyta się szybko w jeden wieczór. Myślałam że główna bohaterka będzie mnie irytować, jednak po Aspen nie była taka zła, jaka mogłaby by być.

• 2015
  • Erotyk