Pokonywanie trudności w uczeniu się dzieci z dysleksją

Leokadia Wiatrowska Wydawnictwo: Impuls popularnonaukowa
Impuls
dysleksja logopedia dzieci wychowanie edukacja pedagogika
popularnonaukowa
dysleksja logopedia dzieci wychowanie edukacja pedagogika

Autorska koncepcja Leokadii Wiatrowskiej to poprawna konstrukcja metodyczna wywiedziona z podstaw teoretycznych. Została dopracowana aż do formy bezpośredniego zastosowania. Nie jest to jednak efekt naukowych analiz. Istotnym elementem tej książki jest ukazanie owej koncepcji dydaktycznej poprzez weryfikację eksperymentalną. Eksperyment prowadzony w klasach pierwszych...

• 2018
więcej mniej