Kup teraz - 10 ofert w cenie od 9.69 zł do 21.99 zł

Timepiece
literatura obyczajowa, romans
Hanna de Broekere
szczęście zegary pasja kawaler przyjaźń wybaczenie miłość podarunek

Nuda, nuda, nuda już myślałam że sobie daruję. Szybko się czyta ale brak jakiejś iskry. Ogólnie historia zegarka to wielkie rozczarowanie. Chyba narazie najsłabsza książka którą przeczytałam tego autora.

„Zegarek z różowego złota” to czwarta powieść Evansa, którą przeczytałam i ze smutkiem muszę napisać, że jest ona z nich najsłabsza. Fabuła początkowo mnie wciągnęła, ale później stawała się coraz większym rozczarowaniem. Była poprawna, ale nudna, chociaż szybko i przyjemnie mi się ją czytało. Książka nie wywołała we mnie żadnych silniejszych emocji, a powinna zważywszy na...

Przepiękna ksiązka!

Piękna opowieść o miłości i odpowiedzialności, do tego napisana zgrabnym językiem. Wciąga i wzrusza. Polecam

Przepiękna książka pokazująca przede wszystkim wartość. W dzisiejszych czasach nam tego brakuje . Wzruszająca , bardzo lekka.

Fajna, lekka książka.

Na półkach: , , , , , , , , , ,

Piękna opowieść o miłości i przyjaźni. Warto przeczytać.

Całkiem znośna historia. Mimo tego, że zgrabnie i ciekawie napisana, to książkę czytałem dosyć długo. Niewielka ilość stron nie zawsze gwarantuje szybkie przeczytanie książki. Mając za sobą dwie inne pozycje tego autora spodziewałem się czegoś więcej. Fabuła strasznie mi się dłużyła - to chyba największa wada książki.

Akcja dzieje się w pierwszej połowie XX wieku i choćby dlatego potrzebowałam czasu by wczuć się w klimat tej książki, by ją docenić i przeżyć. Zupełnie inne czasy niż teraz, jakby wszystko działo się wolniej i spokojniej. Inna mentalność, inne wartości niż dziś... I odwieczna walka dobra że złem. I dwie strony medalu: ludzie próżni, zepsuci do granic, po prostu źli i ci...

Powieść „Zegarek z różowego złota” wzrusza do łez powodując, że momentami serce zaciska się z żalu.
Skłania do zatrzymania na chwilę i oddania głębokim refleksjom.

Dwoje niezwykłych ludzi spotyka się, by poznać smak miłości, oddania, ufności, ale też bólu, cierpienia, goryczy.
Powieść pokazuje, że świat pełen jest ludzi noszących w sobie negatywne emocje, odbierające...

1 401
  • 2013