Wzorce projektowe. Analiza kodu sposobem na ich poznanie

Okładka książki Wzorce projektowe. Analiza kodu sposobem na ich poznanie
2005-08-01
2005-08-01
8373619488
Mikołaj Szczepaniak
informatyka programowanie obiektowe wzorce projektowe

więcej Więcej

Po pierwsze -- autor przedstawił wzorce na dwóch ogromnych przykładach. Wg mnie to nietrafiona decyzja, gdyż w obu przypadkach wzorce są użyte tak naprawdę, aby ich tylko użyć. To jest antydydaktyczne, bo po raz kolejny skazuje daną metodykę na szufladę "ciekawe, no, ale w prawdziwym życiu...". Dużo lepsze byłoby omówienie wzorca w mniejszym kontekście, ale idealnym dla...

• Informatyka
  • Programowanie

Dodaj cytat z książki Wzorce projektowe. Analiza kodu sposobem na ich poznanie