Konie nocy i inne opowieści o świecie, ludziach i mitach

Artur Lundkvist Wydawnictwo: Wydawnictwo Poznańskie Seria: Seria Dzieł Pisarzy Skandynawskich literatura piękna
wybór z: Berget och svalorna, etc.
1977-01-01
1975-04-01
Zygmunt Łanowski
Wydawnictwo Poznańskie
literatura szwedzka wybór opowiadań
wybór z: Berget och svalorna, etc.
literatura piękna
1977-01-01
Zygmunt Łanowski
Seria Dzieł Pisarzy Skandynawskich
literatura szwedzka wybór opowiadań

Okładka książki Dura sex sed sex David Herbert Lawrence, Leonard Cohen, John Cleland, José Ortega y Gasset, Georges Bataille, James Burke, Henry de Montherlant, Artur Lundkvist, František Halas, Pier Paolo Pasolini, František Kubka, Ernest Borneman, Patrick Grainville, Ricardo Castillo
0,0
Dura sex sed sex David Herbert Lawre...
Okładka książki Rimbaud, Apollinaire i inni. Wybór przekładów Artur Międzyrzecki, William Shakespeare, Edgar Allan Poe, Thomas Merton, Charles Pierre Baudelaire, Henri Michaux, Jorge Luis Borges, Anna Achmatowa, Emily Dickinson, Raymond Queneau, Molier, Osip Mandelsztam, Alfred de Musset, Arthur Rimbaud, Borys Pasternak, Gérard de Nerval, Victor Hugo, Guillaume Apollinaire, Octavio Paz, Robert Frost, Louis Aragon, Walt Whitman, Robert Lowell, Thomas Stearns Eliot, Oskar Miłosz, André Breton, Jean Racine, Wystan Hugh Auden, Gyula Illyés, Artur Lundkvist, Edgar Lee Masters, Dawid Samojłow, Edward Estlin Cummings, Andrew Marvell, Giuseppe Ungaretti, Eugenio Montale, Jules Laforgue, Siergiej Jesienin, Rafael Alberti, Antonio Machado, William Carlos Williams, Charles d'Orléans, Maurice Scève, Louise Labé, Marc de Papillon de Lasphrise, Clovis Hesteau de Nuysement, Jean de Sponde, Guillaume Colletet, Jacques Vallée Des Barreaux, Tristan L'Hermite, Robert Desnos, René Char, André Frénaud, Pierre Emmanuel, Yves Bonnefoy, Edwin Arlington Robinson, Wallace Stevens, Robinson Jeffers, John Crowe Ransom, Conrad Potter Aiken, Genevieve Taggard, Allen Tate, Langston Hughes, Theodore Roethke, Jorge Guillén, Umberto Saba, Salvatore Quasimodo, Arseniusz Tarkowski, Borys Słucki, Gennadij Ajgi
7,7
Rimbaud, Apoll... Artur Międzyrzecki,...
Okładka książki Na najdalszym skraju morza: Antologia szwedzkiej poezji morskiej XX wieku Artur Lundkvist, Harry Martinson, Lars Gustafsson, Tomas Tranströmer, Gunnar Ekelöf, Göran Sonnevi, Maria Wine, Erik Lindegren, Göran Palm, Gunnar Harding, Evert Taube, Axel Liffner, Bo Setterlind, Östen Sjöstrand, Lars Forssell, Lennart Sjögren, Eva Ström, Börje Lindström
8,0
Na najdalszym ... Artur Lundkvist, Ha...