Konie nocy i inne opowieści o świecie, ludziach i mitach

Artur Lundkvist Wydawnictwo: Wydawnictwo Poznańskie Seria: Seria Dzieł Pisarzy Skandynawskich literatura piękna
wybór z: Berget och svalorna, etc.
Zygmunt Łanowski
Wydawnictwo Poznańskie
literatura szwedzka wybór opowiadań
wybór z: Berget och svalorna, etc.
literatura piękna
Zygmunt Łanowski
Seria Dzieł Pisarzy Skandynawskich
literatura szwedzka wybór opowiadań

Okładka książki Dura sex sed sex Georges Bataille, Ernest Borneman, James Burke, Ricardo Castillo, John Cleland, Leonard Cohen, Patrick Grainville, František Halas, František Kubka, David Herbert Lawrence, Artur Lundkvist, Henry de Montherlant, José Ortega y Gasset, Pier Paolo Pasolini
0,0
Dura sex sed sex Georges Bataille, E...
Okładka książki Rimbaud, Apollinaire i inni. Wybór przekładów Anna Achmatowa, Gennadij Ajgi, Rafael Alberti, Guillaume Apollinaire, Louis Aragon, Wystan Hugh Auden, Charles Pierre Baudelaire, Yves Bonnefoy, Jorge Luis Borges, André Breton, René Char, Clovis Hesteau de Nuysement, Guillaume Colletet, John Crowe Ransom, Edward Estlin Cummings, Robert Desnos, Emily Dickinson, Thomas Stearns Eliot, Pierre Emmanuel, Robert Frost, André Frénaud, Jorge Guillén, Langston Hughes, Victor Hugo, Gyula Illyés, Robinson Jeffers, Siergiej Jesienin, Tristan L'Hermite, Louise Labé, Jules Laforgue, Robert Lowell, Artur Lundkvist, Antonio Machado, Osip Mandelsztam, Andrew Marvell, Edgar Lee Masters, Thomas Merton, Henri Michaux, Artur Międzyrzecki, Oskar Miłosz, Molier, Eugenio Montale, Borys Pasternak, Octavio Paz, Edgar Allan Poe, Conrad Potter Aiken, Salvatore Quasimodo, Raymond Queneau, Jean Racine, Arthur Rimbaud, Edwin Arlington Robinson, Theodore Roethke, Umberto Saba, Dawid Samojłow, Maurice Scève, William Shakespeare, Wallace Stevens, Borys Słucki, Genevieve Taggard, Arseniusz Tarkowski, Allen Tate, Giuseppe Ungaretti, Jacques Vallée Des Barreaux, Walt Whitman, William Carlos Williams, Charles d'Orléans, Alfred de Musset, Gérard de Nerval, Marc de Papillon de Lasphrise, Jean de Sponde
7,7
Rimbaud, Apoll... Anna Achmatowa, Gen...
Okładka książki Na najdalszym skraju morza: Antologia szwedzkiej poezji morskiej XX wieku Gunnar Ekelöf, Lars Forssell, Lars Gustafsson, Gunnar Harding, Axel Liffner, Erik Lindegren, Börje Lindström, Artur Lundkvist, Harry Martinson, Göran Palm, Bo Setterlind, Lennart Sjögren, Östen Sjöstrand, Göran Sonnevi, Eva Ström, Evert Taube, Tomas Tranströmer, Maria Wine
8,0
Na najdalszym ... Gunnar Ekelöf, Lars...