Nigellissima. Włoskie inspiracje

Nigella Lawson
kulinaria, przepisy kulinarne 288 str.
Nigellissima

Kuchnia włoska przepisy kulinarne

Kup książkę

1939

Dostałam w prezencie !
Ileż radości dla kogoś kto piecze i gotuje bo to TA Nigella:D

Zdjęcia cudne,świeży zapach książki rewelacja,ale gdy zaczęłam przeglądać przepisy i planować ,które z nich zrobię poczułam rozczarowanie bo:
Prócz deserów: tiramisini, truskawki z musem waniliowym, torcik bezowy, babka jogurtowa, oliwne ciasto czekoladowe, beza cappuccino, lody...

Książka Nigelli Lawson przekazująca pomysły na włoskie dania. Książka jest bogata w fotografie. Znajdziemy w niej 5 głównych rozdziałów:
* makarony
* mięso i ryby
* warzywa i przystawki
* słodkości
* Boże Narodzenie po włosku.
A co jest najlepsze? To, że większość składników podanych w przepisach znajdziemy na sklepowych półkach.

Bardzo lubie Nigelli ksiązki kucharskie. Przepisy zaskaujące, rewelacyjnie smakujące :) Polecam nie tylko dla "zaawansowanych" kucharzy. Doskonała na prezent :)

2053

Świetna książka kucharska. Pięknie wydana. Nigella Lawson urzeka mnie w każdej odsłonie. Ta książka jest dla mnie szczególna ponieważ po pierwsze uwielbiam włoską kuchnię, a po drugie jest to jeden z wielu moich książkowych/ślubnych prezentów. "Włoskie inspiracje" są naprawdę inspirujące ;)Polecam!!!!

Z mężem przepadamy za włoska kuchnią. Dlatego nie mogliśmy nie mieć tej książki. A było warto. Jak zwykle Nigella urzekła nas prostotą dań. I smacznością!

Zrobiłam już połowę przepisów, kiedy przypomniałam sobie, że miałam ją tutaj uaktualnić. Każdy Makaromaniak, taki jak ja, odnajdzie coś dla siebie. No, a że po obiedzie należy się deser, to i tu mamy pole do popisu. Jak zwykle przyjemna, dobrze napisana, zachęcająca i nakręcająca do stopnia odczuwania "głodu" czytania. I gotowania.

Belissima!!! Tego mi było trzeba, moja ulubiona Nigella po włosku. Czego można chcieć więcej. Aaa...zapomniałam dodać- specialny rozdział podzielony przepisami świątecznymi zainspirowanymi Italią. Wszystko zbogacone cudownymi zdjęciami i przyjaznymi w odbiorze przepisami. Kilkanaście przepisów już wypróbowałam i na pewno nie raz do nich powrócę. Z pewnością pozycja godna...

• Chcę w prezencie
  • Kulinarne