Kuchnia. Przepisy z serca domu

Okładka książki Kuchnia. Przepisy z serca domu Nigella Lawson
Okładka książki Kuchnia. Przepisy z serca domu
Nigella Lawson Wydawnictwo: Wydawnictwo Filo kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria, przepisy kulinarne
Kichen: Recipes from the heart of the house
Wydawnictwo Filo
2010-11-10
2010-11-10
Opracowanie zbiorowe
Kuchnia włoska książka kucharska przepisy kulinarne

Autorka z srcem napisła tą książkę to czuć w potrawach z tej książki ;)

Autorka z srcem napisła tą książkę to czuć w potrawach z tej książki ;)

Najlepsza książka Nigelli!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Z wszystkich jakie napisała ta jest istną Biblią-przepisy ludzkie, składniki do zdobycia,o zdjęciach i stronie merytorycznej nie wspomnę.

Najlepsza książka Nigelli!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jestem fanką Nigelli jednak ta książka mnie nie zachwyciła. Oczywiście można w niej znaleźć przepisy godne uwagi jednak jest ich (moim zdaniem) niewiele za to sporo propozycji to rozwinięte wersje przepisów z książki "Nigella Ekspresowo".
Ładnie wygląda na półce ale użyteczność tej propozycji oceniam bardzo średnio.

Ładnie wygląda na półce ale użyteczność tej propozycji oceniam bardzo średnio.

"Kuchnia" Nigelli Lawson w tym wydaniu to naprawdę "przepisy z serca domu" - pełne ciepła domowego ogniska. Ciekawe przepisy, cenne rady, piękne zdjęcia. Książka niezwykle "smakowita" aż chce się wypróbować te wszystkie specjały. Polecam!!!!!

Nigelli nie trzeba przedstawiać. Każdy miłośnik sztuki kulinarnej widział zapewne jej programy lub przynajmniej o niej słyszał. Z zakupem owej książki nosiłam się od miesięcy, ale ciągle odkładałam go z różnych powodów. W końcu jednak książkę nabyłam i nie żałuję.

Książka jest pełna przepisów na przeróżne potrawy, na mniej i bardziej wyrafinowane, na desery i dania obiadowe. Jednak to nie przepisy Nigelli robią z niej doskonałą propozycję kulinarną, a teksty i uwagi autorki. I nawet gdybym miała nigdy niczego nie ugotować i nie upiec z tego poradnika (choć to raczej mało prawdopodobne),to i tak jestem zachwycona samym jej czytaniem i zgłębianiem kuchni Nigelli. Świetny język, fantastyczny humor, ot, Nigella taka, jaką znamy z programów telewizyjnych.

Bardzo ładne wydanie, piękne zdjęcia, aż ślinka cieknie... I Oby tylko gotowanie było tak proste, jak prostym językiem napisana jest ta książka:-)

Książka zawiera mnóstwo przepisów. Jest czasem problem z dostępnością niektórych produktów, szczególnie w mojej małej mieścinie. Jednakże częściej korzystam z przepisów Jamiego Olivera niż z Nigelli...

Uwielbiam Jej kuchnię! Książka jest pełna wspaniałych przepisów i porad. I naprawdę pochodzi "z serca domu", ponieważ czuć w niej domową atmosferę i pyszne jedzenie :)

Książka super, piękne zdjęcia, interesujące komentarze do przepisów. Niektóre składniki trudno dostępne w nszych sklepach ale większość przepisów można wypróbować.

Książka dla każdej pani domu. Mnóstwo przepisów słodkich i wytrawnych. Wspaniała na prezent.

• Kulinarne
  • Kulinaria