Demon Maiden Zakuro t.2

Okładka książki Demon Maiden Zakuro t.2
Lily Hoshino Wydawnictwo: Studio JG Cykl: Demon Maiden Zakuro (tom 2) komiksy
komiksy
Demon Maiden Zakuro (tom 2)
Otome Youkai Zakuro
Studio JG
2012-09-18
2012-09-18
Paulina Ślusarczyk-Bryła
akcja komedia fantasy historyczna romans siły nadprzyrodzone youkai meiji manga

W tym tomie mamy historię bliźniaczek i tajemnice głównej bohaterki. To znaczy dowiadujemy się, że jakaś jest, ale jej nie poznajemy. Poza tym odwiedzamy dom partnera Zakuro.

Na półkach: , , , , ,

O wiele lepszy niż pierwszy tom.Miałam duże wątpliwości czy kupić dalszy tom,ale jak widzicie zdecydowałam dać szansę tej mandze i nie żałuje.W drugim tomie akcja staję się wolniejsza.Dzięki temu lepiej się wczuć w opowieść.W tym tomie bardziej poznaje się bliźniaczki.Pomimo tego nie podoba mi się,że oboje lecą na tego samego podporucznika.Napisałam w pierwszym tomie,że tylko z bohaterów nie spodobał się podporucznik Kei Agemaki wydawał się o wiele lepszy niż na początku.Kto wie?Może w dalszych tomach bardziej go polubię.Wspomnę jeszcze tylko o kresce.Tutaj wydaje się o wiele lepsza niż w jedynce.

Na półkach: , , , , , ,

I przeczytanie - 07.12.2012