Interesy z demonami

Okładka książki Interesy z demonami
Victoria Davies Wydawnictwo: fantasy, science fiction
Deals with Demons

Okładka książki Angels & Demons Tarra Blaize, Victoria Davies, Madelyn Ford
Angels & Demons Tarra Blaize, Victo...

Krociutka nowelka o Talii, której życie kręci się wokół demonów. Jeden - zabił jej rodzinę a teraz przyszedł po nią, drugi Devlin - uratował ją, potem się nią opiekował a na końcu skrzywidzil jak nikt przedtem. Talia obiecała sobie, że nigdy więcej mu nie zaufa. Jednak okoliczności uległy zmianie i muszą współpracować, aby ukarać demona odpowiedzialnego za śmierć jej bliskich.

Krótka historia o miłości człowieka i demona z dramatem w tle. Naprawdę bardzo szybko i przyjemnie się czyta.

Bardzo przyjemna książka na zakończenie dnia , krótka , dużo wątków i akcji w niej nie ma . Ale szybko przechodzi do rzeczy . No i najważniejsze jest HAPPY END !

Bardzo fajna historia, choć dość krótka.
Demon został uczłowieczony, a kobieta stała się waleczną morderczynią. Ta dwójka miała wspólną historię jednak na skutek nieporozumienia ich romans skończył się fiaskiem. Obydwoje mają silne charaktery, ale są również zbyt dumni by porozmawiać o swoich problemach. To ich nie jedyny problem. Na Talię poluje morderca jej rodziny chcący skończyć to co zaczął lata temu. Ceną za ochronę i zemstę Talii jest jedna noc spędzona w łóżku z Devlinem.
Co stanie się, gdy w interesy z demonem wkradną się uczucia inne niż nienawiść? Przekonajcie się sami ;)

Bardzo fajna historia, choć dość krótka.

Opis mnie zaciekawił. Pewnie dlatego że była tam mowa o demonach, a nigdy wcześniej nie czytałam o czymś podobnym. Jednak zawiodłam się, sam demon nie był taki jakiego się spodziewałam. Moim zdaniem był za bardzo "ludzki", a przecież był demonem, powinnien być bardziej "potworny". Poza tym główna bohaterka była nudna i mdła. Nic w tej książce mnie nie zachwyciło.

Ech... Szkoda, że takie krótkie i tak samo jak w 'Mój anioł zemsty' koniec już na początku można przewidzieć.
Pewna dziewczyna - Talia okazuje się być senserem, czyli potrafi wyczuwać Demony.
Po tym jak jeden z nich zabił jej rodzinę, dziewczyna zostaje wychowana przez innego Demona - Devlina. Jednak, gdy kończy 19 lat, po upojnej nocy z Demonem, Talia ucieka i zaczyna pracować jako łowca demonów.
Po 6 latach Devlin postanawia ją odwiedzić i złożyć jej propozycję, w której to prosi ją o wytropienie demona, który zabił jej rodzinę, a wtedy on go zamorduje, jednak w zamian za pomoc w pozbyciu się starego demona, Devlin chce, aby Tali dała mu jedną noc.
Dziewczyna niechętnie godzi się na tę ofertę i razem z nim idą tropić demona. A co będzie dalej? Przeczytaj to się dowiesz...

Książka niby fajna, jednak nudnawa... Takie mam co do niej mieszane uczucia. Talia raz go kocha, zaraz potem nienawidzi, potem jak on chce odejść to ona znowu go kocha. I co? I tyle. Nic więcej.
Papa...

Bardzo fajna historia paranormal romance z nutą pieprzu, co dodaje fajnego smaczku całej opowieści! Trochę przewidywalna, ale i tak świetna!

Wygląda na to, że „INTERESY Z DEMONAMI” są czasem dwuznacznie interesujące. W tym przypadku każdy liczy na jakiś zysk, ale jeżeli w grę wchodzi tylko „jedna noc”? Dla kobiety taka propozycja jest oburzająca! Z małym wahaniem… ale nie dla Tali. Talia chce zemsty za śmierć rodziców, pomóc jej może Devlin, Demon który kiedyś uratował jej życie. Mimo początkowej niechęci Tali, Devlin cierpliwie i gorliwie wychowuje ją w swoim domu. Tym sposobem pragnienie do niego wzrasta z roku na rok, do jej urodzin….i coś w niej pękła. 6 długich lat rozłąki, aż Go spotyka. Odwet na potworze z przeszłości nadal tkwi w niej jak zadra, więc Devlin proponuje jej zrobić interes. Układ jest prosty – On dorwie demony jej przeszłości – Ona da mu… no właśnie? Jedną noc, trochę siebie… czy może straci całe serce? Nie potrafi mu się oprzeć – ((ah Ci niegrzeczni chłopcy :)) i godzi się na tą transakcję, która okazuje się być bardzo namiętnym, erotycznym i zmysłowym doznaniem…
Czyta się lekko, nie jest zbyt skomplikowana – no i ten Demon, który ma w sobie coś, by skusić niewinne duszyczki :)
Krótka miła lekturka.

• Romans